Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka witam wszystkich z #divyzwykopem #roksa #divy Sprawa jest następująca byłem juz na randkowaniu ale było zbyt stresująco i sprzecior mi odmówił posłuszeństwa. Mam problem z erekcja (przy kobiecie) i wytryskiem ale dość dziwny. Generalnie to tak pierwszy strzał zawsze idzie na zmarnowanie bo to 1:30minuty potem jest drugi strzał to wychodzi średnio około 2:30 dopiero potem jest 3 ci strzał to juz jade i 10 minut i nie mogę skończyć. Czym się chłopaki jak macie stresowo wspomagacie i możne macie sposoby na opóźnienie 1-2 rundy. W ogóle dziwna sprawa w domu nie mam problemu staje na wyskokosci zadania szast prast ale tam jednak mam stresowo. Kupiłem sobie wspomagacza zobaczymy jak bedzie po tym. Widze w necie sa tabsy z dapoksetyna i sidenafilem ale cholera wie czy to bezpieczne no wiecie to jednak nie jest witamina c a nawet tego nie powinno się żreć nie z apteki. Pozdrawiam wszystkich divujacych i czekam na wasze tipy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef35c080db94d7506cde208
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hejka witam wszystkich z #divyzwyko...

źródło: comment_1593007435tu2iBQH7orzF92AbvNEIqU.jpg

Pobierz
  • 48
OP: Chwila @TestoDepot: tylko mi nie chodzi o to by mnie zabrała karetka i bym walił pół godziny chce normalnie poruchać no tak z 10 minut i koniec. Nażre się czegoś potem będzie łeb mnie trzaskał i w ogóle. Dużo o tym czytałem i to nie są cukierki co się zjada tylko poważne leki. Dlatego naprawdę interesują mnie poważne odpowiedzi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: no i ja ci udzieliłem poważnej odpowiedzi. Sam w sumie niczego zazwyczaj nie dodaję jak idę na ruchańsko, ale czasem się zdarzyło - albo z ciekawości albo jak miałem słabszy dzień. 50mg sildenafilu to minimum żebym cokolwiek poczuł, a 100 to już czuję dość mocno. Może faktycznie, jak to twój pierwszy kontakt z tymi substancjami to daj mniej, zobaczysz jaką masz tolerancję. Ale nie wrzucaj tego na czczo tylko chwilę
OP: @TestoDepot: no tak tez zrobiłem tylko ze kupiłem tylko zamiast maksona kupiłem inventum ale to to samo przecież dosc niepokojąca jest ulotka. W necie nikt nie skarży się i nie pisze ze coś mu się strasznego stało od tego no to mam nadzieje ,ze mi tez nie będzie. No chyba ,ze tak ich powykręcało ale by było o tym głośno myślę.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
OP: @wojtoon: nie no fajnie tylko ja nie mam obycia z kobietami do związków się nie nadaje piekny nie jestem paszczur tez nie jestem ale brak mi pewnosci siebie itd. No i jakby przyszło co do czego pewnie bym się zablokował i wstydził ze nie jestem w stanie jej zaspokoi. szukam rozwiązań mniej inwazyjnych. Co ciekawe ponad 30% mężczyzn ma problemy z PE ( przewczesny wytrysk) a dodatkowo z erekcją
OP: @TestoDepot: a jest gdzieś lista tego jakiś sprawdzonych szopów?? No wiesz by mnie na drugi świat nie wygodziło to albo do szpitala. Jak mówię to poważne sprawy i wole 500 razy zapytać sprawdzić. Nadepnie podjąć poważna decyzje bo bledną będzie tylko jedna( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat