Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka witam wszystkich z #divyzwykopem #roksa #divy Sprawa jest następująca byłem juz na randkowaniu ale było zbyt stresująco i sprzecior mi odmówił posłuszeństwa. Mam problem z erekcja (przy kobiecie) i wytryskiem ale dość dziwny. Generalnie to tak pierwszy strzał zawsze idzie na zmarnowanie bo to 1:30minuty potem jest drugi strzał to wychodzi średnio około 2:30 dopiero potem jest 3 ci strzał to juz jade i 10 minut i nie mogę skończyć. Czym się chłopaki jak macie stresowo wspomagacie i możne macie sposoby na opóźnienie 1-2 rundy. W ogóle dziwna sprawa w domu nie mam problemu staje na wyskokosci zadania szast prast ale tam jednak mam stresowo. Kupiłem sobie wspomagacza zobaczymy jak bedzie po tym. Widze w necie sa tabsy z dapoksetyna i sidenafilem ale cholera wie czy to bezpieczne no wiecie to jednak nie jest witamina c a nawet tego nie powinno się żreć nie z apteki. Pozdrawiam wszystkich divujacych i czekam na wasze tipy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef35c080db94d7506cde208
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hejka witam wszystkich z #divyzwyko...

źródło: comment_1593007435tu2iBQH7orzF92AbvNEIqU.jpg

Pobierz
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:
Do #!$%@? z szarą myszką która wstydzi się tak samo, albo bardziej nie trzeba pewności siebie.

Jak chcesz przestać strzelać w 3 sekundy i wstydzić się flaka to #!$%@? są najgorszym pomysłem. Strzały są od nieobycia. Każdy starszy facet i ja powie ci, że w pewnym wieku będziesz się bał, że coś jest nie tak, bo #!$%@? ją drugą godzinę i nic.

Prędzej będzie cię peszyć #!$%@? ze sztucznymi cycami
Prędzej będzie cię peszyć #!$%@? ze sztucznymi cycami wielkości twojej głowy niż niewielka nerdówna w wyciągniętym swetrze.


@wojtoon: chyba że ma więcej obycia od niego i rzuci jakiś komentarz xD do div chodzi się z jakiegoś powodu ¯\_(ツ)_/¯ jego problem, jego rozwiazanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie skurcz tylko stres.

Jak idziesz do łóżka (czy gdzie tam się bzykacie) z dziewczyną którą dobrze znasz, ufasz jej, rozumiecie się bez słów i wiesz, że nie płacisz jej za godziny to masz KOMFORT PSYCHICZNY. Nawet jeśli to FWB możesz się odprężyć świadomością, że nawet jak ci się chlapnie (a może się raz na ruski rok przytrafić największemu #!$%@?) to twoja partnerka nie powie ci "no trudno, zapraszam ponownie,
Jako "diva" powiem tak... Nie stresuj się, nie męcz flaka jak #!$%@? licząc, że stanie, bo nie stanie Ci tym bardziej. Znajdź osobę, która nie tworzy napiętej atmosfery i więcej wiary w siebie.
Żadna nie będzie Cię źle oceniać, bo Ci nie staje. Przytul się, pogadaj i wyluzuj.
OP: @MarynowanaPieczarka: > Znajdź osobę, która nie tworzy napiętej atmosfery i więcej wiary w siebie.
Żadna nie będzie Cię źle oceniać, bo Ci nie staje. Przytul się, pogadaj i wyluzuj.

No widzisz tylko jak nabrać tej cholernie ważnej pewności siebie?? Nie mam np problemów rozmawiać z kobietami itd ale po alkoholu wtedy jakby zrzucam z siebie kajdany jestem kims innym. Czasami pieprznie się coś dziwnego ale zawsze sobie mówię no
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: @WybitnyDaniel: Ja porostu chce iść załatwić te sprawę przy okazji fajnie się pobawić i tak parę razy skorzystać np raz na 3 miesiące powiedzmy bym nie zapomniał co i jak + obycie z pobietą. Po 10 spotkaniach coś tam będę już umiał i w przyszłości przy kobiecie nie będę miał raczej stresów.

Ogólnie to trzeba było jak się miało 21 lat iść wtedy każdy mówi jak czytam
OP: @Zielonkanazawsze99: ty no taka litania się naczytałem tego ze aż strach ( rozumiem ze to zabezpieczenie producenta) nie no na początek myślę sprawdzę tego jednego tabla te 25mg nie wiem tylko czy atakować godzinne spotkanie czy pół godziny z fajniejsza dupą hmmm za 150 bo za godzinę to wychodzi jakoś 200 albo 250 no a jak będzie wtopa to szkoda znowu jak będzie za 150 pół godziny a za
OP: @mirabelka2137: Ok a słuchaj bo tam piszą ,ze lek się ogólnie aktywuje po godzinie czasu. Z tego co czytałem jak już jest po prostu gorąco człowiekowi wewnątrz tzn ze działa. Wiesz na spotkanie będę musiał dojechać i się cholera trochę boje ze mi się w bani zacznie kręcić albo coś i jeszcze sie cholera jasna rozbije albo coś . Jakos by to przydało się przetestować wcześniej. Pewnie wezmę za
@AnonimoweMirkoWyznania: imo trolujesz, ale niech stracę, aktywuje się w zależności od tego czy coś jadłeś przed, czy nie, na w miarę pusty żąłądek po 20 min możesz mieć efekty, świeżo po kebabie możesz ich wgl nie mieć, podjedź wcześniej, weź 15 min przed i atakuj, albo ogarnij sobie przed kompem jak to działa, 4 sztuki 25 zeta tylko, eot imo
OP: @MarynowanaPieczarka: Tylko ,ze ja nie chleje jak menel. Po prostu tak na przegonienie stresiku trochę.

Psychoterapia znowu zaczna mnie faszerować lekami próbowałem kiedyś skoczyć na taka zamknięta terapie posłuchać jakie ludzie maja problemy spojrzeć na swoje trochę się dowartościować, ale to nie taka prosta sprawa. Trzeba należeć do jakiś placówek i lekarz cie musi prowadzić. No ale co z tymi dzieweczkami jak byś mi to polecała rozegrać,skoro masz w
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, wez nie bij piany juz - dupczenie jest jak zarcie - podstawowa ludzka potrzeba. Ogarnij 50 i wbijaj na godzinke - niech Cie pomyzia, pocaluje, pomasuje a potem dzialaj. Zaproponowalbym Ci ogarniecie jakiejs cicho ale to nie taka kasa i za wysokie progi emocjonalnie dla Ciebie na razie xD

I pamietaj, ze dziwka widziala juz wszystko, wiec serio nie mysl o tym jak „wypadniesz” xD
@AnonimoweMirkoWyznania: jak pijesz to redukuj, od początku włączaj sport, głupi spacer godzinny robi różnicę dla leżącego piwniczaka, potem im więcej tym lepiej, jak masz to ciśnij swoją ulubioną formę aktywności,byle mocniej, poprawi ci to i samopoczucie, i kondycję łóżkową. napisałeś wyżej że byłeś na terapii, tylko dlatego odpisuję bo miałem ziomka co też bywał i wiem jak się z tym męczył, słowo klucz miałem, jak trolujesz to pzdr fajnie spędzasz swój