Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka witam wszystkich z #divyzwykopem #roksa #divy Sprawa jest następująca byłem juz na randkowaniu ale było zbyt stresująco i sprzecior mi odmówił posłuszeństwa. Mam problem z erekcja (przy kobiecie) i wytryskiem ale dość dziwny. Generalnie to tak pierwszy strzał zawsze idzie na zmarnowanie bo to 1:30minuty potem jest drugi strzał to wychodzi średnio około 2:30 dopiero potem jest 3 ci strzał to juz jade i 10 minut i nie mogę skończyć. Czym się chłopaki jak macie stresowo wspomagacie i możne macie sposoby na opóźnienie 1-2 rundy. W ogóle dziwna sprawa w domu nie mam problemu staje na wyskokosci zadania szast prast ale tam jednak mam stresowo. Kupiłem sobie wspomagacza zobaczymy jak bedzie po tym. Widze w necie sa tabsy z dapoksetyna i sidenafilem ale cholera wie czy to bezpieczne no wiecie to jednak nie jest witamina c a nawet tego nie powinno się żreć nie z apteki. Pozdrawiam wszystkich divujacych i czekam na wasze tipy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef35c080db94d7506cde208
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hejka witam wszystkich z #divyzwyko...
źródło: comment_1593007435tu2iBQH7orzF92AbvNEIqU.jpg
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania: uzależnienie to nie kwestia ilości, ale powodu, dla którego się pije.
Terapia nie polega na poprawianiu sobie nastroju, bo "inni mają gorzej". Terapia ma na celu nakierowaniu Cię, że tak powiem na odpowiedni tor. Myślę, że terapia poznawczo-behawioralna byłaby odpowiednia dla Ciebie.

Jak często? Jest podwyższone ryzyko jako, że uprawia się seks z osobą, która ma wielu partnerów, ale powiem Ci, że dziewczyna z ogloszenia jest zdrowsza i świadoma zagrożeń
OP: @MarynowanaPieczarka: no to prawda można zarazić się wszędzie ale jednak obawa jest. Niby niema jak mówiłem duzo info w sieci a myślę ze jakby się ktoś zaraził to chciałby zemsty i przy dzisiejszej technice zaraz by trabił. Zaraz by nasmarował gdzie by się tylko dało. Taka dziewczyna tez by była na pewno naznaczona na jakiś długi okres czasu. Jednak zdjęcia obserwacja itd to są rzeczy które nie tak łatwo
@TestoDepot siema, ja kończę po 20 sekundach, wiec patologia ostro i wiocha jak #!$%@?.

Myślisz, że tadafil mi pomoze? ( mi siurek staje i dziala bez problemu, z tym lekiem tez bedzie, czy potrzebny sildenafil? )

To zadziała od razu w tym samym dniu kiedy wezme pierwszy raz tabeletke i duzo mi wydłuży?
@Aluminium_Glin: weź sobie spróbuj sam tadalafil. Sildenafil to po prostu wzmocnienie erekcji, ale tadalafil ma jeszcze ten plus (przynajmniej u mnie), że opóźnia spust.

O ile ci wydłuży trudno powiedzieć, zależy też od dawki, musisz sprawdzić sam. Tadalafil jest teraz bez recepty to spróbuj sobie z 10mg wziąć. Najlepiej co najmniej godzinę przed.
Sildenafil to po prostu wzmocnienie erekcji


@TestoDepot: Chłopie, ja mam 21 lat, mi dobrze działa hydraulika xdd zawsze z rana stoi i w ogole, nie ma zadnego problemu, zawsze twardy jak skała więc się o to nie boje.

(przynajmniej u mnie)

Czyli jest szansa, ze u mnie nie zadziala? a u ciebie o ile wydluza
@Aluminium_Glin: nie stosuje tego jakoś często, raczej w sytuacji, gdy długi czas nie byłem u żadnej divy i wiem, że mogę się szybko zlać. Ciężko powiedzieć o ile, mysle, że jak te 10mg weźmiesz to jakiś rozsądny czas poruchasz zanim się spuscisz, musisz sam spróbować jak to zadziała na ciebie. Nie przesadzaj też w drugą stronę, kiedyś #!$%@? 20mg tego i się przez dwie godziny spuścić nie mogłem XD.