Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ps4 #pytanie #konsole

Oddałem PS4 do serwisu na naprawę napędu, mieli zadzwonić przed naprawą ile wszystko będzie kosztować. Dzisiaj do mnie dzwoni koleś, że naprawili napęd, zaktualizowali system i wyczyścili konsole i odświeżyli o co nie prosiłem bo sam sobie wymieniłem pastę termoprzewodzacą, a policzyli za to dodatkowe 150 zł. Czy mogę się od tego jakoś odwołać?
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoKappaSoldier73: Jeszcze jej nie odebrałem, zamierzam na miejscu załatwić sprawę. Przez telefon nic nie powiedziałem bo trochę mnie zatkało xD. Najwyżej no zapłacę, ale powinni #!$%@? zadzwonić przed wykonaniem czegokolwiek - i mieli to nawet zrobić bo mi ziomek mówił że zadzwonią xD
@ZjemCiKeczup: zrób tak, włącz w telefonie dyktafon przed wejściem i mów, że umawiałeś się na wycenę przed robotą, nie prosiłeś o żadne czyszczenie tylko mieli zrobić napęd i płacisz tylko za to. a jak chcą niech przywrócą konsole do stanu sprzed ich dodatkowego szajsu który odstawili. weź sobie też świadka dla pewności żeby jakby co mieć podkładkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EstradaOrNada: nie, mieli dzwonić przed naprawą czy się zgadzam i jeśli się nie zgodziłbym to place 10 zł za diagnozę. Dzisiaj już zadzwonili, że napęd sprawny zaktualizowali system i wyczyścili gruntownie konsole za co liczy się kolejne 150 zł czyli 300 łącznie z naprawa napędu.
zaktualizowali system i wyczyścili konsole i odświeżyli


@ZjemCiKeczup: Podłączyli na 5 min do neta, żeby dociągnąć aktualizację i przedmuchali sprężonym powietrzem konsolę, którą i tak mieli chyba rozkręconą z racji wymiany napędu. Za to chcą dodatkowe 150 zł - super deal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie daj się ruchać i powiedz, że nie zapłacisz za coś czego nie zamawiałeś. Napisz że masz aktualnie taką kwotę na jaką
@ZjemCiKeczup: Ehh trochę namieszałeś. Pewnie po wymianie napędu konsola dałaby radę już normalnie działać, ale teraz pewnie będą tak uderzać, że TRZEBA BYŁO wgrać system i będą próbowali Cię skasować. Generalnie ja bym im powiedział, że nie umawiałem się na płacenie za czyszczenie, tylko głównie chodziło o napęd i jak działa, to mogą nawet wyczyścić (o ile nie masz zapisów czy innych danych potrzebnych).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Obywatel_Kondominium: @dwiestronyhistorii: @EstradaOrNada: @Noiser13: @GrindujTopy: Zapłaciłem 150 zł, wymienili mi termopady bo według ich to było konieczne do wykonania naprawy jak najlepiej. No szkoda tylko, że wcześniej do mnie nie zadzwonili i się nie spytali czy się zgadzam na taką usługę za dodatkowe 150 zł xD. Ziomek kazał mi wrzucić do konsoli stare termopady, ale oczywiście poleciały do śmietnika xD.