Wpis z mikrobloga

#fut
Zacząłem grać w FUT i w div 10 mam gości ze składami co nie spotykałem ich w Fifie 19 w DIV 3 xD Same ikony same topy?
O co w tym chodzi xD

Ciężko było się przestawić z FIFy 19 xD ale 20 jest sporo lepsza
  • 15
@gorocky: ja skończyłem grać po kilku tygodniach jak zobaczyłem jakie składy wszyscy mają. EA od razu nasrała milion eventów z ez zawodnikami, prawie darmowe ikony etc. Ja zawsze robiłem dobrą kaskę na handlu ale w tym roku każdy dostawał dobre karty za darmo, więc przewagi monet nie było w ogóle widać. Na szczęście miałem wykupiony ea pass i olałem tą grę.
@gorocky: ja niestety kompletnie w 20 nie umiem grać w obronie, atak to jeszcze jakoś idzie, 19 o wiele bardziej mi podchodzi. Może macie jakieś tipy jak w obronie grać skutecznie w 20?
@gorocky: premiera była pod koniec września, a Ty się dziwisz, że pod koniec czerwca ludzie mają dobre składy :) a druga sprawa to celowe spadanie do gorszych lig, żeby łatwiej zrobić różne wyzwania (np. aktualnie o Mendy'ego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sernik92:
jakbyś pograł trochę, ale nie polecam, to byś zobaczył że w tej grze liczy się tylko grind. W FIFE nie gra się dla zabawy tylko przez uzależnienie.

no ale nie w ostatniej lidze xd jak mozna miec taki sklad i grac takie gufno xD
@sernik92 zawołałem nie tą osobę co trzeba :) miał być @gorocky
Też zacząłem w 17, ale 20 zdecydowanie najgorzej wypada do tego czasu. Swapy zupełnie rozwaliły podział na dywizje, a matchmakingu na podstawie OVR drużyny bo się FP nie będą sprzedawać.
@Un4rm3D: Mi tam się podoba FIfa 20, moją pierwszą FIfa nowej generacji była 19 i rozgrywka w 20 m ibardziej siada.... ale kupilem dopiero teraz na promce xD a nastepna to kupie 22 na taki prawdziwy next gen
@Un4rm3D: mi najbardziej podobała się fifa 19, a w niej przede wszystkim wyzwania o ikony. Miałem świetny skład praktycznie tylko za regularne granie (z niewymiennych nagród za DR). A w tym roku dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)