Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy mamy z mężem okazję kupić vana za £2200. #anglia Silnik po renowacji, nowy rozrząd i sprzęgło plus serwis zrobiony. Van ma służyć do pracy, nie na długie trasy. Tak o pierwszy tani van do pracy. Tyle, że na MOT miesiąc temu dużo uwag. Czy mógłby się jakiś znający na rzeczy Mirek wypowiedzieć czy warto brać czy wpakujemy się w naprawy. Zastanawia mnie też fakt, że poprzedni MOT był robiony 5 lat temu i od tego czasu przejechane jedynie 5k mil. Wygląda podejrzanie. Tablice jakby ktoś chciał sprawdzić BV56UFJ Vauxhall Vivaro 2007. Bardzo proszę o opinie :) #uk #samochody #motoryzacja
źródło: comment_1592946791Q2fPPeazmH8jgFljkrDmJd.jpg
  • 13
@petugh: leżakowany samochód, widać że własciciel chce sie go pozbyć i stał przez wiele lat. Może daje wam to lepszą pozycję do negocjowania, jeśli chce sie go pozbyć to jak zaczniecie negocjować to nie powinien być przeciwko.
Możecie pojechać i go sprawdzić, jeżeli cena jest atrakcyjna to zawsze musicie mieć na rezerwie troche kasy na ewentualne naprawy.
@petugh: nie ma MOT bo może poprzedni właściciel używał prywatnej tablicy rejestracyjnej. Wymiana przewodów hamulcowych nie jest taka droga, wykręca się stare i wkłada nowe. Brzmi poważniej niż się wydaje, ale warto to zrobić dla bezpieczeństwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wujek_Fester: @Shewie: @sorek: @motoinzyniere: @patrol798:
Myślę że prywatnej tablicy nie używał tylko faktycznie 5 lat auto stało bo w te 5 lat różnica milażu na mocie 5k.
Dziękuję bardzo Wam za opinie. Przemyślimy jeszcze. Szukamy czegoś po taniości bo mąż dopiero zaczyna działalność a jeszcze musi narzędzi dokupić. Ale też nie znamy sie w ogóle i te uwagi na MOT niewiele nam mówią. Myślę, że poprosimy jeszcze
@petugh: pierdoły. ja bym się bardziej przejmował w jakim stanie tam jest silnik, bo amortyzatory czy hamulce i tak się robi co jakiś czas, także wymieniacie i jeździcie nim bez obaw, że coś będzie stukać czy nie zahamuje w razie niebezpiecznej sytuacji. jak macie normalnego mechanika jakiegoś to weźcie go tak jak mówisz aby obejrzał, przy okazji Ci powie ile za doprowadzenie tego wozu do porządku weźmie
@petugh: w vivaro jedynie można się bać o zapieczone wtryskiwacze w momencie kiedy wymagają wymiany, bo wyrywa się je czasem w kawałkach czy wręcz rozwierca. jeśli jesteś pewien tego że rzeczywiście odbudowano silnik łącznie z wymiana wtryskow, to te rzeczy z przeglądu nie są jakimś kłopotem. sam kupiłem dostawczaka z zastrzeżeniem w przeglądzie zrobionym miesiac wcześniej, że są spocone amory z tyłu, nikt ich nie wymieniał, mam pojazd już dwa lata