Wpis z mikrobloga

@Yossarian82: Tirpitz to chyba najlepszy wybór. Pytałeś ostatnio o Bismarcka, więc nic lepszego niż jego brat nie znajdziesz, poza tym na rankedach jest więcej starć na mniejsze odległości albo samobójczych ataków na uratowanie gwiazdki, więc torpedy też się przydają. I dodatkowo to jeden z najlepiej zarabiających okrętów w grze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UbiQuityRegis: No właśnie trochę szkoda mi tego że będę miał dwa podobne okręty (dobiłem do Bensona a Bismarcka będę miał też za jakiś czas) i myślałem że może coś się znajdzie z krążowników. W sumie jednak chyba najlepiej wychodzi ten Tirpitz.
@Yossarian82: @system_shock dał bardzo dobrą radę. Ale żeby trochę zamieszać, to powiem Ci, że Massachusetts to również ciekawy wybór. Jeśli chodzi o krążowniki to mam Eugena i jest to zajebista łódka. Mam ok 95 okrętów i Eugen to chyba mój ulubiony okręt. Nie będzie aż tyle zarabiał co Tirpitz, ale i tak jest nieźle. Jest przy okazji twardszy od Atago. Jeśli chodzi o deski, to prym wiedzie Cossack- chyba najlepsza ósemka