Wpis z mikrobloga

Kurcze, jeśli Żółtek faktycznie zgodnie z obietnicami wstąpi do #konfederacja to za na następnych parlamentarnych przy tym wszystkim drugie miejsce w sejmie ma jak w banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podoba mi się jego AMA, i mimo iż jestem sceptyczny co do jego historii z KNP i #korwin to jeśli JKM mu zaufa ponownie to myślę że byłby to ciekawy projekt.

Trzymam kciuki, wyjątkowo fajne #ama Pana Żółtka poratowałbym szlugiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #prezydent #prezydenckieama2020 #zoltek #stanislawzoltek #polityka
sorek - Kurcze, jeśli Żółtek faktycznie zgodnie z obietnicami wstąpi do #konfederacja...

źródło: comment_1592944912cdIwwu6utWMa3Bqkb3Ry6o.jpg

Pobierz
  • 33
bardzo pozytywne, głównie dlatego, że nie ma w nim spamu neuropejskich trolli,


widzę, że jeszcze boli po AMA Bosaka. Ciekawe jest to, że Bosak odpowiadał na pytania 'neuropejski trolli', a pominął prawilniaków z tagu #konfederacja. Przecież nikt go do tego nie zmuszał.

Pan Stanisław jest bardzo szczerym człowiekiem i odpowiada bez owijania w bawełnę.


Tak, duży plus że nie ściemnia i nie obraca kota ogonem jak niektórzy kandydaci.

@sorek:
@r3solver: swego czasu wywalili go z KNP wraz z innymi po tym jak ich do europarlamentu wprowadził. Nie wiem czy Żółtek tu był prowodyrem i czy głosował za wyrzuceniem JKM bo ten jest zbyt dużym gentelmenem by to wywlekać ale teraz powątpiewam by tak było.
@sorek: jeśli żółtek wstapi do konfederacji i zaczna mieć stałe 10+ % poparcia to rząd zafunduje jakąś nową partię która będzie mówiła podobnie tak żeby rozbić ich poparcie na 5%, i wtedy znowu wejdą do sejmu jako koło z kilkoma posłami i będą uciszeni na kolejne 4 lata. #takbedzie

zobaczycie ze niebawem powstanie jakaś nowa prawicowa partia. Może Mariana Kowalskiego ktoś zasponsoruje?
kto to wie...
swego czasu wywalili go z KNP wraz z innymi po tym jak ich do europarlamentu wprowadził. Nie wiem czy Żółtek tu był prowodyrem i czy głosował za wyrzuceniem JKM bo ten jest zbyt dużym gentelmenem by to wywlekać ale teraz powątpiewam by tak było.


@sorek: nie wywalili z KNP tylko odwołali z funkcji prezesa bo JKM wtedy za bardzo sie słuchał Wiplera. JKM sam odszedł z KNP wtedy. Chodziło wtedy m.in.
tak, strasznie ma #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) zdradzili go i zobacz jak spaldi poniżej 1%. Kuce to zapamoętały


@sorek: kuce poszły za tym kto mówił kontrowersyjnie i orał lewaków a nie za tym kto mówił o wolnym rynku w stylu wczorajszego ama. Jak wiadomo kuce to debile wiec mnie to nie dziwi.

EDIT: to nie knp zdradziło JKM tylko JKM knp. Wybrał piwlera zamiast wieloletnich
@TurboDynamo: i znowu lewacy i zdrajcy się cieszą bo myślą, że JKM to ten zły ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dlatego PO-PiS będzie rządził w Polsce do usranej śmierci. Dobrze że Żółtek poszedł po rozum do głowy i dołączy do Konfederacji jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i znowu lewacy i zdrajcy się cieszą bo myślą, że JKM to ten zły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: prawda jest taka że JKM ma #!$%@? na wolny rynek. Jego działalność polityczna skupia się i zawsze się skupiała tylko na tym żeby fajnie sobie żyć z partyjnych subwencji. On sam z siebie zawsze będzie poniżej progu wyborczego przez te kontrowersyjne wypowiedzi(konfederacja to nie tylko JKM,). Gdyby mu
prawda jest taka że JKM ma #!$%@? na wolny rynek.


@TurboDynamo: xD

Gdyby mu zależało na wygranej to by zagryzł jęzor i nie #!$%@?ł od rzeczy o ruchaniu dziur w płocie, o hitlerze i wielu tym podobnych bzdurach. On ośmiesza wolnościowców i nie ma nikogo kto zrobiłby tyle złego dla idei wolnościowych co on. Moim zdaniem gdyby nie on to ten wolnościowy elektorat już dawno by miał swoich przedstawicieli a nie
To Ci teraz coś powiem mięczaku bez kręgosłupa:


@sorek: to ty jesteś bez kręgosłupa, co powie korwin to objawienie. Ja mam kręgosłup, mam swoje poglądy i nie będę ich modyfikował według tego co jakiś leśny dziad mi powie.

JKM wie, że jeśli zacznie mówić językiem polit-poprawności to już przegra - bo zacznie grać w ich grę.


@sorek: Jakoś Wilk, Żółtek, Dziambor potrafią mówić politycznie niepoprawne rzeczy bez gadania niezwiązanych z
Jakoś Wilk, Żółtek, Dziambor potrafią mówić politycznie niepoprawne rzeczy bez gadania niezwiązanych z ich polityką głupot o inteligencji kobiet, o szachach dla debil i o hitlerze.


@TurboDynamo: i dlatego od zawsze byli i będą przydupasami JKMa.

trzeba mieć gwóźdź w mózgu żeby nie zauważyć tej zależności na przestrzeni 30 lat jego politycznej działalności. rozumiem rok, dwa, jedne drugie wybory. Ale nie kilkanaście wyborów i partii.

Trzeba mieć gwóźdź wbity by myśleć
Trzeba mieć gwóźdź wbity by myśleć tak jak Ty.


@sorek: no #!$%@?, przekonałeś mnie tym argumentem xD

Tylko wśród kuców bez kręgosłupa tracił poparcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: wśród kucowskich oportunistów bez kręgosłupa ma poparcie. Nie mają kręgosłupa bo zmieniają poglądy za każdym razem kiedy JKM pierdnie. No ale to ja nie mam kręgosłupa bo nie zmieniam poglądów pod wpływem ślepego zapatrzenia w jakiegoś dziada