Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@knopiczka na samsungu mam siptv i wszystko działa super :) drugi tv był kupowany w Niemczech - Telefunken, ma 2 aplikacje - SS IPTV i ottPlayer, na jednej i drugiej działają tylko 2 kanały i właśnie zastanawiam się czy do wina TV (brak kodeków czy coś w tym stylu), czy po prostu błąd ustawień.
  • Odpowiedz
@damjan5: sprwwdz w plusxie czy nie masz mozliwosci wyboru playlisty. Hls i mpeg i wybierz inna jaka teraz używasz. Jesli to nie pomoze zobacz w ssiptv czy mozna zmienic odtwarzacz (przykladowo zmien mplayer na vlc czy co tam innego jest dostępne)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@johnmorra pisałem do supportu i nie był w stanie mi pomóc, tak naprawdę walcze z tym już kilka dni, i nie mogę znaleźć dokładnej przyczyny. TV używany jest sporadycznie, więc spieszyć mi się nie spieszy i tak kombinuje :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Coś w tym stylu.
Udało mi się znaleźć w ott Player możliwość zmiany odtwarzacza, po zmianie HLS Player: JS Player pojawił się obraz na kilku kanałach ale bez dźwięku
  • Odpowiedz
@damjan5: Słuchaj ja też do niedawna miałem taki problem, że kanały się ładowały dosyć nieciekawie i urywało sygnał. Trzeba kombinować z linkami w n wykupionej usłudze ( u mnie TeleEleVidenie). Zmieniłem link i jest bardzo dobrze.
Darmowe linki z internetu nawet nie otwierać bo to nic nie warte
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@iptv4 nie mam żadnych darmowych linków, próbowałem na kilku różnych listach od innych dostawców i problem się powtarza. Domyślam się, że poprostu TV nie obsługuje formatu lub coś w tym stylu. Nie jest to duży problem bo z tego TV korzystam sporadycznie więc zawsze można podłączyć laptopa :) a w niedalekiej przyszłości zapewne zainwestuje w mi boxa i na tym problem się zakończy, ale dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz