Wpis z mikrobloga

Tak w kampanii wyborczej Dudy są wykorzystywane niepełnosprawne dzieci

UWAGA, Sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane:
spotkanie z Prezydentem jutro na terenie COS po godz.12. Prosimy bardzo o waszą obecność obowiązkową

https://www.wykop.pl/link/5568273/tak-w-kampanii-wyborczej-dudy-sa-wykorzystywane-niepelnosprawne-dzieci/

#polska #zakopane #polityka #wybory #dzieci #niepelnosprawni #bekazpisu #bekazkatoli #neuropa
  • 5
@Takiseprzecietniak: ja nic nie musze pisać do nikogo, Trzaskowski skompromitowal się dostatecznie, można zapomnieć wiele spraw, ale ze było się poslem?
Jak bog nie będzie z nami, i Trzaskowski wygra wybory to za 5 lat, kiedy będziecie się pytac dlaczego nie zrealizowal planu wyborczego, odpowie ze nie był prezydentem XD
można zapomnieć wiele spraw, ale ze było się poslem?


@POrabany: Nie kłam, to nie forum TVPiS czy innego wPolityce.pl. On nie zapomniał, kiedy był posłem, tylko kiedy było konkretne głosowanie i czy brał w nim udział, co przy jego życiorysie i byciu latami w różnych parlamentach oraz olbrzymiej liczbie głosowań w których brał udział, nie jest niczym tak strasznie dziwnym. Choć niewatpliwie to jakaś wpadka jest. Ale bez przesadyzmu. Przepytaj swoich