Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkurza mnie jak jest temat o tym, ze mezczyzni co raz mniej seksu uprawiaja i wyskoczy normie z tekstem, ze wystarczy w miescie wychodzic z domu. Mam 31 lat i jakby nie roksa to bylbym dalej prawiczkiem. Nigdy nie bylem w zwiazku bo jestem brzydki. Mieszkam w duzym miescie, wychodze, nie piwnicze i ciagle sam.

A widze jak zyja znajomo z dobrymi twarzami. Juz od mlodosci w zwiazkach, kobiety sie do nich zawsze lasily a ludzmi jak ja pogardzaly.
#przegryw #logikarozowychpaskow #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef1cf5f0db94d7506cdddcd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Normictwo patrzy na świat z własnej perspektywy. Myslą, że jeżeli im do znalezienia partnera/partnerki wystarczy wyjść na ulicę, to automatycznie zadziała to u każdego. Wąskie horyzonty, to potem #!$%@?ą te głupoty o bluepillu itp
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: no bo minimalna prawda tam jest. Taki zaniedbany chłop 4/10, jak ogarnie zestaw skóra, fura i fryzura to może wskoczyć na 6/10 i cośtam poruchać.

Ale zaznaczam wyraźnie, że dotyczy to tylko grupy facetów, w których drzemie jakiś potencjał, większość jest bez ratunku xD
  • Odpowiedz
ze wystarczy w miescie wychodzic z domu.


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, smieszne jest tez to cale "znajdz sobie dziewczyne". W sensie, ze co mam sobie znalezc ta, ktora mi sie podoba, podbic do niej, dostac kosza, jebnac jej bejsbolem w głowe i zawlec do domu? no bo jaki jest sens mowienia o "szukaniu" dziewczyny skoro problemem nie jest szukanei tylko to, ze one mnie nei chca nawet jak je znajde xd
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: no sytuacja na rynku świn jest nie najlepsza, ale jak jest jak to widzi. Pewne jest natomiast to, że takie #!$%@? o przegrywie nic nie da, co najwyżej wzbudzi politowanie.

Każdy powinien pracować nad sobą dla własnej satysfakcji, ambicji i tyle. Zainteresowanie kobiet to może być tylko efekt uboczny tej pracy, a nie jej cel (wtedy taki człowiek jest z góry skazany na porażkę).

DLA PEWNOŚĆ ZAZNACZAM. Z mordą
  • Odpowiedz
ze wystarczy w miescie wychodzic z domu


@AnonimoweMirkoWyznania: taki offtopic, smieszne jest to ze jak sie pocisnie co to znaczy to wychodzi ze jakies badz otwarty, inicjuj, probuj, znajdz znajomych... czyli innymi slowy chodzi o to aby byc bardziej normikiem i probowac az sie uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jasne ze siedzac caly czas w domu niewiele sie zwojuje, ale jest internet, fora dyskusyjne, a to
  • Odpowiedz
Bronek: A mnie wkurzają gorzkie żale płaczków takich jak ty i stado wykopków - sami twierdzicie że polki mega łatwe, kwiik że się nie szanują, ale z drugiej strony nie potraficie się minimalnie ogarnąć i poderwać jakiejś, jakby go był lot w kosmos czy zimna fuzja ....

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
Marek: Znam wielu paszczurów z wyglądu i 3/4 z nich ma kobiety/żony/kochanki a czytając przegrywów z wykopu zastanawiam się co się przez te 10-15 lat zmieniło w kraju, że teraz jakieś te pokolenie kalekie jest pod względem związków. Niestety prawdopodobnie internet z ideałem piękna , celebrytami i milionem iluzji zabił wszystko inne.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz