Wpis z mikrobloga

Kochani :) kilkoro z was prosiło o relację z samodzielnej budowy domu szkieletowego. W związku z tymi prośbami postanowiłem zamieszczać filmy na Youtube.

Poniżej wstępniak. Nie jestem w stanie zagwarantować, że filmy będą pojawiały się w dniu ich nagrania, bo budowa i praca programistyczna pochłania olbrzymie ilości mojego czasu, ale na tyle na ile się da relacja będzie.

Zaznaczam, że absolutnie nie jestem specjalistą. O budowie opowiadam nie po to, by kogoś uczyć, ale by pokazać, że nawet nie będąc specjalistą / budowlańcem można zbudować dom, w którym będzie się dobrze mieszkało i w którym nie będzie popełnionych błędów na tyle dużych, by stanowiło to jakiś większy problem.

Wszystkim tym, którzy posiadają większą wiedzę od mojej z góry bardzo dziękuję za wszelką krytykę. Jest ona jak najbardziej pożądana własnie dlatego, że nie jestem z wykształcenia budowlańcem.

UWAGA! Nie zamierzam wchodzić w dyskusje z pseudospecjalistami, którzy "widzą lepiej, bo tak". Naprawdę nie mam na to czasu. Na wszelkie pytania odpowiem zgodnie z posiadaną wiedzą ALE każdą z moich odpowiedzi gorąco polecam skonsultować z bieżącym stanem prawnym oraz z wiedzą osób wykształconych w materii budowania domków.

Ściskam was mocno! Trzymajcie kciuki, bo fizycznie jest naprawdę mega intensywnie :)

#naszkoniecswiata #samodzielnabudowadomu #budowadomu #domszkieletowy #domwgorach
  • 2