Wpis z mikrobloga

Jak mi już jakaś Julka da missclickiem lajka, to jak poprowadzić początek rozmowy? Wiadomo że jak już odpisują to jakieś pojedyncze słowa. Po zapytaniu jak jej minął dzień i co studiuje już nie mam pomysłu co dalej. Jak coś to psycholog stwierdził że mam problem z rozmawianiem z ludźmi, szczególnie kiedy zadaje im pytania.
#przegryw #tinder
  • 10
@6ES7: Cóż ja mogę ci powiedzieć, ja bardzo długo już nad tym pracuję. I przede wszystkim to tak: Typowo znajdź jakieś hobby, cokolwiek czym się pasjonujesz. I od razu odpowiem- nie granie to nie pasja, znaczy no niby tak ale może promil dziewczyn jest zainteresowanych tym jak #!$%@?łeś jakiegoś bosa w DS3. Nwm fotografia, granie na gitarze, teorie spiskowe(tak z jedną laską przegadałem na ten temat wiele czasu). I przede wszystkim
@6ES7: Zapytaj jaką lubi film/książkę i jakie uczucia wzbudziła w niej ? Ty powiedz o swojej. Opowiedz że chcesz kupić pastele dla siostry czy kogoś (muszą być pastelowe) i zapytaj o jej opinię
@6ES7: To nie prowadź żadnej rozmowy tylko napisz, że lubisz widzieć oczy osoby, z którą rozmawiasz i zaproponuj spotkanie w realu. Oszczędzisz sobie czasu i stresu. Zgodzi się na spotkanie pchasz relacje dalej nie zgodzi się, nie przyjdzie, przełoży drugi raz (raz się zdarza - wypadek losowy) kasujesz znajomość i ruszasz dalej - Ceń swój czas!
@MasterVegito: No wiesz jest różnica pomiędzy rozsądnym graniem a #!$%@?, po 6 godzin dziennie. I to nie tylko dla baby, a również dla siebie, wszystko jest dla ludzi tylko w rozsądnych ilościach, a widzę tu sporo ludzi co mówią, że są #!$%@? a jedyne co robią to grają całymi dniami walą konia i śpią.
@mikorys: Jeśli to lubią to w czym problem? Lepiej być takim człowiekiem niż na siłę szukać pasji, "bycia ciekawym", dla cipy która i tak niema ani przemyśleń ani osobowości i w sumie jedyne co wnosi do twojego życia to dupa.