Wpis z mikrobloga

Jakoś 6 stycznia nagrałem kilka piosenek niezwiązanych ze sobą. Pierwsza wyjątkowo prosta, powtarzający się tekst "zbierają się czarne wrony (w koronę)". Potem uznałem, że zrobię to jeszcze raz, lepiej, czego efektem jest to, co poniżej. Zdecydowałem się jeszcze dograć na koniec zapomniany przebój grupy Medical: "My Polacy".

W lutym, kiedy ludzie zaczęli się powoli martwić tym, że ktoś na wschodzie zjadł nietoperza, skończyłem całość i uznałem, że najtrafniejszym tytułem całości będzie "koniec świata". Właściwie to można to zinterpretować jako komentarz do tego, co się dzieje na świecie, chociaż nie taki był zamiar. Czystym przypadkiem okazało się, że ten niszowy projekt zrealizowany telefonem i darmowym programem do edycji audio wydaje się jako-tako powiązany z wiadomo czym. Teraz dopiero widzę, jak trafne się to okazało.

Tutaj Zespół Weselny Maciek i Karolina - najgorszy doomerowy wykonawca jednoosobowy. Zapraszam do odsłuchania rzeczy, na które nikt by nie wpadł (bo po co?). Ale przynajmniej sprawia mi to jakieś minimum satysfakcji, że cokolwiek robię, zamiast kisić swoje projekty na komputerze, aż padnie dysk.

#gitara #doomer #muzyka #albumy #umzyka #art
  • 5