Wpis z mikrobloga

A więc, odżywiam sie normalnie,
dzień bez mięsa dzień stracony, uwielbiam mięso i dużo jem mięsa.
Do tego jakieś jajeczka na boczku itd.
zacząłem chodzić na siłownie- nie chce brać żadnych supli, bo poprostu mi to nie smakuje- na każdy zapach białka w proszku bierze mnie na wymioty.
Pytanie, jak się jest naturalem, to dojście do powiedzmy- w miare atletycznej budowy ciała (przy wadze w normie) czyli zamiana całego tłuszczu na mięśnie to okres- 3,6,9 czy 12 miesięcy?
#mirkokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaelix92:

Nie da się zmienić tłuszczu w mięśnie, nie ma takiego mechanizmu; wiem, że to dla Ciebie pewnie skrót myślowym, jednak od początku warto posługiwać się prawidłowymi pojęciami.

Wszystko zależy od stanu startowego i tego co chcesz wyciągnąć jakbyś dał jaką sylwetkę masz i jaką chcesz to może ktoś by Ci ocenił. Bo to może być od 3 miesięcy do 5 lat rozstrzał.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: nie wiem ile białka jem, nie mam pojęcia, nie liczę tego, ale jem dużo mięsa/jajek/sera białego, bo poprostu te rzeczy lubie, także z białkiem raczej spoko.
Chciałbym przede wszystkim podbić klatę i zgubić brzuch, bo miałem sześciopaczek fajny, ale już nie mam.
Co do wagi to ważyłem 75KG przy 177, teraz mam 65KG, no i już tam jakiś zarys po niecałym miesiącu zaczyna być widać (przynajmniej na brzuchu), łapy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92: 65kg przy 177 to niedowaga.
Musisz najpierw ułożyć dietę bo bez tego będzie ciężko cokolwiek osiągnąć. Zapewne po ułożeniu zobaczysz, że jesz za mało, białka również.

Następnie ćwiczenia na siłowni, mądre przemyślane, że zwiększeniem ciężaru co jakiś czas aby mieć bodziec.

Dużo pisania.
  • Odpowiedz