Wpis z mikrobloga

tak a propos #bosak https://www.wykop.pl/wpis/50237915/o-kolejny-niedouczony-bekazpodludzi-wyboryprezyden/
to jestem ciekaw kiedy prawacy zaczną używać argumentu, że sami byli gejami, ale się z tego wyleczyli xD

"kiedyś leciałem z każdym napotkanym kochasiem, ale wystarczyło uderzyć ręką w stół! zakaz pedałowania!" xD
"Mietek kiedyś ślinił się na widok każdego faceta, a dzisiaj z niego wzorowy narodowiec"

no serio xDD

#lgbt #4konserwy
oski94 - tak a propos #bosak https://www.wykop.pl/wpis/50237915/o-kolejny-niedouczony...

źródło: comment_1592859276c1ucnVDdU7vDzUPuoYOo0x.jpg

Pobierz
  • 11
@alt_nrg: człowiek musi rodzic się hetero, inaczej nie przetrwałby gatunek. Homo wg mnie wynika z uwarunkowań srodowiskowych. Jak byłem dzieckiem to na mojej ulicy się jeździło na rowerach (chłopcy). Graliśmy w piłkę i strzelaliśmy się z pistoletów na kulki. Inni chłopcy parę ulic dalej mieli wszysrko oryginalne. Inne buty do wyjścia z domu, inne na boisko. Koszulki oryginalne, buty chyba, pewności nie mam - ogolone. Z mojej paczki nikt nie jest
@evilonep oh wow, to słuchaj, ja zawsze bawiłam się w dom z koleżankami nakładając stary koc na stół, robiłam babki w piaskownicy i biegałam z patykami po podwórku. Miałam dwójkę rodziców, "normalną" rodzinę a jednak i tak jestem homo.
To nie ma kompletnie znaczenia
@alt_nrg: jesteś homo z wyboru. Niedawno to było zaburzenie, ale wiadomo - WHO. Bosak też się odniósł do tej organizacji i jej wiarygodności...
Nic do Ciebie nie mam. Bądź homo, ale ja nie chodze po ulicy i nie oznajmiam światu, że jesrem hetero i żądam jakiś praw. W dupie to mam z kim sypiasz. Ty i Twoi koledzy blokujecie mi przejazd ulica swoimi marszami. Do tego zagrażacie epileptykom tymi tęczami. Dajcie
@evilonep Uwierz mi, gdybym miała wybór nie byłabym homo, zwłaszcza że ślub zawsze był moim małym marzeniem. A tego w Polsce zrobić niestety nie mogę. Chciałabym tylko móc kiedyś prawnie zawrzeć związek z moją ukochaną, wiesz? Chciałabym móc w spokoju zamieszkać razem. Nie bać się iść z nią za rękę.
My naprawdę dużo nie chcemy. Tylko trochę akceptacji w naszym kraju
@alt_nrg: szczerze to mam w dupie to z kim chodzisz za rękę po ulicy, bo co mnie to obchodzi? Nie moja sprawa. Podejrzewam, że reszta prawakow myśli tak samo. Wkurzające są te manifestacje, te tęczę itp. Nie wiadomo po co. Za dużo tego. Ciągle się gada o lgbt itd. Ile można?! Jak widzę homo na ulicy to se pomyślę "do leczenia", ale czy ktoś Was zaczepia, bije itd? Tylko na tych
@alt_nrg „W społeczeństwie panuje przekonanie, że homoseksualizm jest cechą wrodzoną i niezmienną – ‚takim się rodzisz’. Przekonanie to ma miejsce mimo istnienia znaczącej ilości danych naukowych, przede wszystkim z badań nad bliźniakami wskazujących, że wpływ czynników genetycznych przy powstawaniu tej orientacji wynosi 11-14% (…) czołową rolę odgrywają czynniki środowiskowe” prof. Andrzej Paszewski, 2016

prof. genetyki Andrzej Paszewski, „Przyczyny orientacji homoseksualnej – co wnoszą do wiedzy badania nad bliźniakami”, Family Forum nr 6,
@alt_nrg: szczerze to mam w dupie to z kim chodzisz za rękę po ulicy, bo co mnie to obchodzi? Nie moja sprawa. Podejrzewam, że reszta prawakow myśli tak samo. Wkurzające są te manifestacje, te tęczę itp. Nie wiadomo po co. Za dużo tego. Ciągle się gada o lgbt itd. Ile można?! Jak widzę homo na ulicy to se pomyślę "do leczenia", ale czy ktoś Was zaczepia, bije itd? Tylko na tych
@sadziuu: Paszewski, działacz Klubu Inteligencji Katolickiej, odnosi się do opinii Whiteheada - pisarza chrześcijańskiego i członka paramedycznej organizacji NARTH, która wielokrotnie została uznana za szkodliwą przez środowisko naukowe. Jej założyciel zajmuje się profesjonalnie czarnoksięstwem i badaniem magii (którą nazywa "parapsychologią").