Wpis z mikrobloga

W zeszły poniedziałek miałem pierwszą styczność z MDMA i nie porobiło nic. Czułem się tylko jak po trzech piwach. W piątek sobie wziąłem 1.5mg klonazolamu + piwo, a wiadomo, że po benzo przychodzą głupie rzeczy do głowy i postanowiłem rozkruszyć całą pixe(pomarańczowa tesla, niby 300mg MDMA) i zapiłem wodą. Wejście po ok. 20 minutach było ledwo do ogarnięcia, ale potem pojawiła się ogromna euforia i empatia. Muzyki sie słuchało zajebiście przyjemnie. Nie można tego opisać słowami. Po godzinie dorzuciłem jeszcze połówkę, ale wyraźnie zwiększonego działania nie zauważyłem. Ciekawe co by się stało gdybym nie brał wcześniej klona, bo jak wiadomo, on osłabia działanie psychodelików, euforyków, stymulantów. Za 3 miesiące powtórka, tylko że bez klona xD Pytanie: dlaczego ta połówką wzięta w poniedziałek nie zadziałała? Czyżbym miał naturalnie wysoką tolerkę na MDMA?

#mdma #ecstasy #narkotykizawszespoko
A.....a - W zeszły poniedziałek miałem pierwszą styczność z MDMA i nie porobiło nic. ...

źródło: comment_1592823813AiNKO80jx2vxE0ipiNxdgD.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Apustaja: Z reguły wali się całą. Połówka to mogła być za mało. Jeśli twierdzisz że masz wysoka tolerke to wal nawet dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Apustaja: 224.2mg a 300 to nie ma różnicy, jeżeli nie potrafisz zrobić tak prostej rzeczy, jak sprawdzenie zawartości i dawki tego co zamierzasz zjeść, to lepiej odłóż na pochówek już dziś. Bo długo nie pociagniesz a potem i tak powiedzą, że umarł bo narkotyki brał, nie przez to, że był.. no był jaki był, orłem napewno nie był.
essa ziomku i zajmij się wędkowaniem czy tam pierniki zacznij piec na wigilię.
Hissis - @Apustaja: 224.2mg a 300 to nie ma różnicy, jeżeli nie potrafisz zrobić tak ...

źródło: comment_15928242023a9mt826IKgoRIsYFJ4cHE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hissis: mordo te opisy są gówno warte. sam kiedyś byłem u typa co robił w stodole piguły maszyną taką do tabletek. sypią tam różne rzeczy, nie zawsze ten skład jest taki sam. a kształt, napis czy kolor to tak samo kwestia przypadku. sam jednego razu brałem wisienki w #!$%@? mocne a innym razem identyczne niby i ledwo porobiły a tolerancji to ja na pewno nigdy nie miałem bo rzadko zażywałem coś
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: I te ze stodoły wyglądały 1:1 tak, jak badane? Tutaj jest badanie sprzed 3msc. Więc #!$%@? ziomku jest to wiarygodniejsze źródło niż to, co mu koledzy powiedzieli xD
Chyba że per seba i per mati dysponują jakimś badaniem labolatoryjnym, i są w stanie udowodnić, że piguła ma 300mg mdma, wtedy to przeproszę i się zrehabilituję za oszczerstwo, że niby #!$%@?ą głupoty.
Jeżeli dopuszczasz w ogóle taki fakt, że cukierki które
  • Odpowiedz
@Hissis: nie sprawdzałem pod lupą ale niemalże identyko na pewno. te matryce do maszyn robiących tabletki są takie same, to można legalnie kupić. barwnik tak samo, także nie ma co się patrzeć na badania. nigdy nie będzie taki sam skład bo nawet proporcje MDMA do wypełniaczy czy barwnika się różnią. mało tego jedna piguła drugiej z tej samej serii nie będzie równa. to co robią w Polsce strach brać, wiesz dobrze
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: Nie, wziąłem połówkę na pierwszy raz, bo mam problemy z nadciśnieniem(około 155/100) i nie chciałem brać całej.

@Hissis: jeden z największych i zaufanych niemieckich vendorów(ponad 10k komentarzy) w empire market napisał, że w pigule jest 300mg, testowane laboratoryjnie
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: No właśnie mam nieco odmienne doświadczenie w tym temacie. Sądzę, żę takie małe jakieś wytwórnie lokalne, to raczej marginalne przypadki. rzadko kiedy działają w ogóle na skalę załóżmy gminy, czy tam powiatu, jak już to ktoś tam dla siebie i znajomków jakichś może robić, ale tak, żeby hurtowo na cały kraj i export, to nie sądzę. Przeważnie końcowy odbiorca i tak ni #!$%@? nie wie czy to co ma to
  • Odpowiedz
@Hissis: no nie wiem, może w Twoim regionie jest inaczej. tam skąd pochodzę jest wolna amerykanka i narkotyki może sobie robić każdy, nikt nad tym łapy nie trzyma jak kiedyś było. kiedyś taki chemik musiał mieć pozwolenie i płacić opłaty. wiesz na pewno o czym pisze.
ja między innymi dlatego nie biorę narkotyków poza trawką, trawka też może być pryskana czymś ale mam obecnie z pierwszej ręki.
  • Odpowiedz