Wpis z mikrobloga

W zeszły poniedziałek miałem pierwszą styczność z MDMA i nie porobiło nic. Czułem się tylko jak po trzech piwach. W piątek sobie wziąłem 1.5mg klonazolamu + piwo, a wiadomo, że po benzo przychodzą głupie rzeczy do głowy i postanowiłem rozkruszyć całą pixe(pomarańczowa tesla, niby 300mg MDMA) i zapiłem wodą. Wejście po ok. 20 minutach było ledwo do ogarnięcia, ale potem pojawiła się ogromna euforia i empatia. Muzyki sie słuchało zajebiście przyjemnie. Nie można tego opisać słowami. Po godzinie dorzuciłem jeszcze połówkę, ale wyraźnie zwiększonego działania nie zauważyłem. Ciekawe co by się stało gdybym nie brał wcześniej klona, bo jak wiadomo, on osłabia działanie psychodelików, euforyków, stymulantów. Za 3 miesiące powtórka, tylko że bez klona xD Pytanie: dlaczego ta połówką wzięta w poniedziałek nie zadziałała? Czyżbym miał naturalnie wysoką tolerkę na MDMA?

#mdma #ecstasy #narkotykizawszespoko
A.....a - W zeszły poniedziałek miałem pierwszą styczność z MDMA i nie porobiło nic. ...

źródło: comment_1592823813AiNKO80jx2vxE0ipiNxdgD.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Marisu: może były na jakimś dysocjancie? Nie opłaca się pchać czegoś tańszego jako coś droższego. Tzn Hery jako Emki.

Ciepło było? Albo rzyganie?

Jakby to była hera to raczej dobrze byś to wspominała( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek Ciepło było, ale to zawsze tak mam, poza tym w domu było gorąco jak w piekarni. Nie rzygałam. Dziwne to było w każdym razie. Od tamtego czasu nie brałam żadnych „no name”. Pierwszy raz w życiu miałam sytuacje, ze zjadłam pół i nie Chciałam dorzucać, bo faza po tym krzywa była. #!$%@? klejem strasznie byłam, siedziałam i jęczałam w taki dziwny sposób i dopiero w momencie jak zwrócili mi uwagę to
  • Odpowiedz
#!$%@? klejem strasznie byłam


@Marisu: nie znam określeniaxD chociaż się domyślam.
A muzyka brzmiała insczej niż po emce ale nadal dobrze albo bardzo dobrze?

Brzmi to dla mnie jak jakiś dysocjant, raczej nie hera;)
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: #!$%@? wie co to było, nigdy więcej >< Nie pamiętam już dokładnie, to z rok temu było jakoś. Nawet jeśli muzyka brzmiała lepiej to przez sam ten stan nie dało się na niej skupić
  • Odpowiedz