Wpis z mikrobloga

W zeszły poniedziałek miałem pierwszą styczność z MDMA i nie porobiło nic. Czułem się tylko jak po trzech piwach. W piątek sobie wziąłem 1.5mg klonazolamu + piwo, a wiadomo, że po benzo przychodzą głupie rzeczy do głowy i postanowiłem rozkruszyć całą pixe(pomarańczowa tesla, niby 300mg MDMA) i zapiłem wodą. Wejście po ok. 20 minutach było ledwo do ogarnięcia, ale potem pojawiła się ogromna euforia i empatia. Muzyki sie słuchało zajebiście przyjemnie. Nie można tego opisać słowami. Po godzinie dorzuciłem jeszcze połówkę, ale wyraźnie zwiększonego działania nie zauważyłem. Ciekawe co by się stało gdybym nie brał wcześniej klona, bo jak wiadomo, on osłabia działanie psychodelików, euforyków, stymulantów. Za 3 miesiące powtórka, tylko że bez klona xD Pytanie: dlaczego ta połówką wzięta w poniedziałek nie zadziałała? Czyżbym miał naturalnie wysoką tolerkę na MDMA?

#mdma #ecstasy #narkotykizawszespoko
A.....a - W zeszły poniedziałek miałem pierwszą styczność z MDMA i nie porobiło nic. ...

źródło: comment_1592823813AiNKO80jx2vxE0ipiNxdgD.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: 4 miesiące temu SSRI, a obecnie cały czas trazodon, ale on nie ma wpływu na działanie MDMA.

@Hissis: Ja osobiście nie testowałem, ale vendor testował(chyba). On by raczej nie ściemniał, bo ma 98% pozytywnych komentarzy. Do tego ma niezły asortyment typu ketamina, kokaina, lsd, metamfetamina, kilkanaście rodzajów XTC, 2C-B, meskalina, DMT. Więc to raczej porządny vendor, a nie jakaś popierdółka. Ale nawet gdyby było w tej pigule 200mg mdma,
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: 4 miesiące temu SSRI, a obecnie cały czas trazodon, ale on nie ma wpływu na działanie MDMA.


@Apustaja: to może za maja dawka? Albo mega zły humor miałeś przez co mdma w niskiej dawce się nie przebiło...
Ile ważysz?

Chociaż 110mg już powinno chwycić nowicjusza i nie tylko;)
  • Odpowiedz
to za każdym razem miałem bad tripa i musiałem się ratować klonazolamem. Psychodeliki są #!$%@? jak dla mnie.


@Apustaja: a czym objawiał się ten bad trip?
Jak dla mnie przy niskiej dawce przy mega złym humorze można odnieść wrażenie braku działania mdma, lub jego pełni
  • Odpowiedz
a czym objawiał się ten bad trip?


@Jakis_Leszek: Różnymi schizami, np. że wszyscy ludzie się na mnie patrzą i mają mnie za ćpuna, że zaraz policja mnie zatrzyma, ból głowy, myśli o samobójstwie i inne gówna. Na pewno nigdy więcej nie wezmę żadnego psychodelika. Za to klefedron 3 lata temu dał zajebistą fazę, euforia mnie zalała i miłość do świata. Niestety, gdy powtórzyłem przygode z klefem 2 miesiące później, to nie
  • Odpowiedz
że wszyscy ludzie się na mnie patrzą i mają mnie za ćpuna, że zaraz policja mnie zatrzyma, ból głowy, myśli o samobójstwie i inne gówna.


@Apustaja: jak dla mnie to złe miejsce do tripowania->inni ludzie. Jakbyś miał dobre miejsce to takich myśli by nie było.

Dziwnie reagujesz na serotoninogeniki, nie wiem co mogę więcej powiedzieć/doradzić...
  • Odpowiedz
@Apustaja: Tym, że w pigule możesz mieć tak na prawdę wszystko. Kryształ to po prostu czysta forma mdma. Ta błogość, euforia, miłość jest jeszcze bardziej ciekawa niż ta po tabletach. Tak na prawdę do piguł mogą ci dosypać wszystko. Fetę, jakieś dopy, a niektóre nawet i na heroinie się znajdą (niestety trafiłam raz na taka)
  • Odpowiedz