Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest słabe w tym całym ogródku? Że to jest nie daje praktycznie nic w early i mid league. To jest opłacalne w endgame jak już robisz mnóstwo wysokopoziomowych map. Ja już zdobyłem około 20 kamieni, i udało mi się w tym czasie wyhodować łącznie z 15 t2 nasion. Także żeby mieć t3-4 nasiona trzeba zrobić w #!$%@? wysokich tier map
#pathofexile
  • 12
@SamNieWiemKto dostajesz darmowe "chaos orby", których i tak lepiej nie używać, bo przecież potrzeba tej energii dla t2 i kolejnych nasion. Może jak już zrobisz atlas i masz mnóstwo map to wygląda lepiej.
@smawek12: @drzuo: jak pisałem na reddit że nasiona w inventory to pomysł godny tych siatek z bestiary, to się cieszyli, że ggg się uczy na błędach i robią oddzielny storage na nasiona i niee ni #!$%@? to nie będzie w plecaku.
rzeczywistosć - ggg nie uczy się na błędach, co 3 mapkę już musisz włazić w ten portal, bo z miejscem na zwykły loot nie wyrobisz, szczególnie jak masz tyle
@smawek12: No moje wandy +1 do fire gemów globalnie i +x fire damage added to spell damage i increased fire damage scraftowane na 25 levelu twierdzą inaczej. Dmg boost na etapie levelowanie jakies 500%, no ale nic nie dają te crafty, szkoda czasu.
No moje wandy +1 do fire gemów globalnie i +x fire damage added to spell damage i increased fire damage scraftowane na 25 levelu twierdzą inaczej. Dmg boost na etapie levelowanie jakies 500%, no ale nic nie dają te crafty, szkoda czasu.


@Myzreal: Oczywiście musi się znaleźć rodzynek "mi się zrobiło więc jest spoko" XD Na trade to jest bez znaczenia bo po prostu kupujesz taki sprzęt. To że tobie się