Fast pytanie: jak gram w karierę w nba 2k20 i mam krótszy mecz (5 minut kwarta) to logiczne że zdobywam mniej punktów i innych statów niż boty które mają normalny czas gry i przez to jestem w dupie w statystykach. Da się coś z tym zrobić?
#nba2k #xboxone
  • 8
@qhrlopez: a jaki jest domyślny czas kwarty w grze? Myślę, że twórcy powinni to jakoś zbalansować i przy domyślnym czasie powinno się dać radę osiągać podobne wyniki jak boty - w grę nie grałem, ale tak na zdrowy rozsądek powinno to tak działać
@qhrlopez: to skoro 5 minut jest domyślną wartością w grze to nie ma chyba sensu tego zmieniać. Pozostaje pogodzić się z gorszymi statami i ćwiczyć :)
No chyba, że ktoś bardziej doświadczony w tej grze ma jakieś rady
@qhrlopez: ile średnio rzucasz na mecz?Bo ja gram już trzeci sezon (5 minutowe kwarty) i prowadzę w lidze w średniej punktów i asyst (32 PPG I 10 APG) i tylko w pierwszym sezonie była lipa więc może to dlatego że wciąż grasz pierwszy sezon.
Faktycznie gram pierwszy sezon, ale w pogoni za realizmem drugi chciałem zagrać na pełnych kwartach, bo jaka to zabawa jak są mecze gdzie zdobywam grubo ponad połowę punktów całej drużyny, jakoś 25 ppg mi wychodzi. Za to double-double udało mi się zdobyć chyba tylko raz przez cały sezon
@qhrlopez: im lepszego zawodnika będziesz mieć tym łatwiej będziesz rzucać punkty.Nie wyobrażam sobie grać kwart dłuższych niż 5-6 minut bo wtedy to bym chyba po 100 punktów na mecz robił a do tego że rzucasz polowe punktów drużyny to musisz się przyzwyczaić bo jak chcesz wygrywać to musisz albo dużo sam rzucać albo dużo asystować bo inaczej w dupę każdy mecz dostaniesz.