Wpis z mikrobloga

@hermes06: Mirek, a na co Ci 85 litrów? Planujesz miesięczny trekking? :O
Anyway - Bardziej polecam Osprey Aether od Gregory - lepszy system nośny i gwarancja dożywotnia.
Planujesz miesięczny trekking? :O


@xibit: Miesięczny pewnie nie, ale trzytygodniowy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nad Ospreyami jakoś nie myślałem, nigdy w sumie nie miałem z nimi do czynienia. Rozważałem Deuter i Gregory, ten drugi wydaje mi się bardziej funkcjonalny.
@hermes06: Pamiętaj - the minimum is the maximum - na 3 miesięcznym tripie górskim ledwo mieściłem się w 105L, ale w trakcie nauczyłem się ile rzeczy nie było kluczowe do przetrwania i teraz uczę się nadal zmniejszać wolumen zabieranych rzeczy - z tych dwóch marek idź śmiało w Gregory - deuter ma strasznie dużo mieszanych opinii. But still - dożywotnia gwarancja Ospreya robi robotę ( ͡ ͜ʖ ͡
@xibit: Przecież Gregory też daje dożywotnią gwarancję na swoje plecaki, możesz łatwo sprawdzić u nich na stronie. System nośny w Osprejach (miałem okazję nosić stare i nowe Kestrele) jest według Ciebie lepszy z jakiegoś konkretnego powodu? Szczególnie dziwi mnie to w odniesieniu do Baltoro, który wszędzie słynie wręcz z najbardziej przemyślanego i komfortowego systemu.