Wpis z mikrobloga

Szukam klawiatury mechanicznej dla siebie bo klawiatury typu flat troche slabo sprawuja sie w graniu.
Mysle nad kupnem klawiatury Roccat Suora FX RGB Illuminated lub HyperX Alloy FPS RGB.

Co mi potrzebne?
a) makra moga sie przydac czasami
b) regulacja podswietlenia
c) wygodne pisanie jesli zajdzie taka potrzeba

Sklaniam sie ku klawie od Roccata ale moze sie nie znam ;P

Co o tym sadzicie ? Moze sa jakies lepsze? Obecnie uzywam Microsoft Surface Keyboard ktora jest perfekcyjna do pisania

#klawiatura #mechanicznaklawiatura #gaming #fps
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stingeree: spróbuj gdzieś w sklepie (jeśli sprzedawca bedzie wiedział jakie switche są w srodku albo pozwoli Ci ściągnąć klawisz żeby podejrzeć) albo może ktoś z Twoich znajomych ma mechanika, w ostateczności zamów kilka switchy w necie

Ja używam mx cherry czerwonych, rozebrałem je jednak i nasmarowałem teflonowym smarem, stabilizatory podkleiłem materiałowym bandażem jak i nasmarowałem teflonem. Efekt jest taki, że pracują jakbyś drewniane klocki dla dzieci wciskał do słoika miodu,
  • Odpowiedz
@laquilat: Swojego czasu mialem klawiature na mx blue i doskonale mi sie na niej pisalo a dzwiek klikania tez zajebisty, niestety byla za glosna i musialem komus sprezentowac dlatego aktualnie siedze na klawiaturze od MS. Teraz czasy sie zmienily i moge #!$%@? w klawisze ile bede mial ochote dlatego zaczynam sie powoli rozgladac. Ogolnie nie jestem juz tak wymagajacy jak kiedys i na dobra sprawe makra beda fajnym dodatkiem ale
  • Odpowiedz