Wpis z mikrobloga

Założyłem na szybko konto w #bnpparibas żeby dostać bonusy. Ostatni bonus 100 zł ma być wypłacony 30 czerwca.
Dostałem od banku e-mail, że 1 lipca podnoszą opłaty i można zgłosić sprzeciw lub wypowiedzieć Umowę.

Jeśli zgadzają się Państwo na zmiany w dokumentach, nie muszą Państwo nic robić.

Jeśli nie zgadzają się Państwo na którąś ze zmian, mogą Państwo – bezpłatnie – zgłosić sprzeciw lub wypowiedzieć Umowę ramową Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu (dalej: Umowa). Mają Państwo na to czas do 30 czerwca 2020 r.


Jeśli zgłoszą Państwo sprzeciw, Umowa wygaśnie z dniem 30 czerwca 2020 r.

Jeśli wypowiedzą Państwo Umowę, ulegnie ona rozwiązaniu ze skutkiem od dnia poinformowania Państwa o ww. zmianach (i nie później niż od dnia wejścia w życie zmian).


Jak mogę wypowiedzieć ze skutkiem natychmiastowym "od dnia poinformowania" skoro poinformowali mnie np. 25 kwietnia, a do 30 czerwca będę wykonywał transakcje i zgłoszę wypowiedzenie umowy 30 czerwca po otrzymaniu od nich przelewu?
#banki #bankowosc
  • 2
@PepeXD: zamykanie konta raczej tylko w oddziale bo online u nich się nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekaj na przelew nagrody bo przepadnie jak zamkniesz najpierw, powinien być gdzieś około 14-15 30.06, masz potem godzinę czy dwie żeby w oddziale zamknąć konto.