Wpis z mikrobloga

@enslavedeagle: W którym momencie? Uważam za dość racjonalne uznać, że większość osób, która wystawiła te opinie w ten tytuł nawet nie grała, tym bardziej że legendarna gra jak Wiedźmin 3 potrzebowała blisko 5 lat by zebrać ponad 16 000 opinii, a Ty mi chcesz powiedzieć że ponad 21 000 opinii w kilka dni nie sprawia wrażenia zmanipulowania?
  • Odpowiedz
natomiast gra która wyszła kilka dni temu ma ich już ponad 21000?


@Phyrexia: bo jak ludzie są #!$%@? to są bardziej zmobilizowani żeby dać negatywną ocene? Połowa osób tam pisała, że specjalnie zrobiła konto żeby dać ocene 0
  • Odpowiedz
większość osób, która wystawiła te opinie w ten tytuł nawet nie grała, tym bardziej że legendarna gra jak Wiedźmin 3 potrzebowała blisko 5 lat by zebrać ponad 16 000 opinii, a Ty mi chcesz powiedzieć że ponad 21 000 opinii w kilka dni nie sprawia wrażenia zmanipulowania


@Phyrexia: w przypadku gier wcale nie trzeba grać samemu, żeby wyrobić sobie opinię - szczególnie o fabule, z którą większość graczy ma problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Phyrexia:
No #!$%@? zrozum, że duża część z tych opinii jest napisana pod wpływem emocji, gdzieś musieli wyrazic swoje niezadowolenie - z wieskiem tak nie było.
No i przestań pisać o tym LGBT bo jak czytałem ten wątek to miałem wrażenie że ktoś ci za to płaci, wtf.
  • Odpowiedz
Połowa osób tam pisała, że specjalnie zrobiła konto żeby dać ocene 0


@xVolR: A połowa z nich pewnie nawet w tę grę nie grała, tylko dokonała podręcznikowego "jump on the bandwagon." ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
duża część z tych opinii jest napisana pod wpływem emocji, gdzieś musieli wyrazic swoje niezadowolenie


@neo320: Wytłumacz dlaczego w takim razie Fallout 76, która jest ogromnym zawodem dla graczy i fanów serii Fallout posiada jeszcze niższą ocenę graczy (2.7) ale opinii jest jedynie 6337, i to odnośnie gry wydanej w 2018 roku.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: aha czyli teraz zmieniłaś narracje z "to są boty" do "i tak pewnie nie grali". Aż tak ciężko ci to zaakceptować, że ludziom sie ta gra nie podoba?
  • Odpowiedz
@xVolR: Możesz zacytować fragment komentarza w którym twierdzę że to są boty? Dodatkowo użyłeś cudzysłowu pomimo tego, że nie cytujesz moich słów, bo takie słowa z mojej strony nie padły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Phyrexia: bo nie było takiego hypu na te gre, to calkiem inna gierka.
Dobra widzę że z tobą nie da się dyskutować cały czas jakieś argumenty z dupy jakbyś za cel wziął sobie triggerowanie wykopków.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Z tego co czytałem to tu nie rozchodzi się specjalnie o lgbt, tylko słabe wątki fabularne i beznadziejne zakończenie. Podobno cała gra to jest jak ostatni sezon gry o tron, czyli non stop "subverting expectations". Wiadomo było, że ludzie się zdenerwują. Psioczenie na lgbt to głównie alt-right i polacy.
  • Odpowiedz
@Phyrexia zazwyczaj na stronie pisze recenzję, ale jak gra jest dobra to często zapominam. Gra broni się sama, nie trzeba nic dodawać. Ale jak gram w turbo gówno to zawsze napisze, choćby żeby ostrzec ludzi przed tym.

I największym problemem na metacriticu który czytałem jest zazwyczaj słaba fabuła, a nie LGBT. Poza polskim prawactwem naprawdę większość osób ma to w dupie o ile jest to jakoś dobrze wyjaśnione fabularnie.

Tutaj też
  • Odpowiedz
Wystarczy porównać ile osób oceniało pozostałe gry (2k-3k) a ile grę, która wyszła zaledwie kilka dni temu (ponad 21k) aby zdać sobie sprawę, że jest to zmasowany atak i manipulacja.


@Phyrexia: No to nie jest tak. Jak gra jest słaba, daje wielki zawód to gracze są bardziej skorzy do oceniania takiej gry, czy pisania recenzji niż jakby to była świetna gra. W sumie można porównać to do zakupów w jakimś
  • Odpowiedz
@TomdeX: Odnieś to teraz do ilości ocen takich gniotów jak Fallout 76 (6337 opinii) czy No Man's Sky (2283 opinie). W dodatku na napisanie takiej ilości opinii użytkownicy mieli po kilka lat. Porównaj to z grą, która wyszła kilka dni temu i już ma ponad 21 000 opinii.
  • Odpowiedz
Fallout 76 (6337 opinii) czy No Man's Sky (2283 opinie)


@Phyrexia: Fallout 76 ma obecnie dobre recenzje, a i z tego co pamiętam kilka tysięcy negatywnych recenzji zostało usuniętych, w ogóle na początku wyłączono ocenianie przez ludzi..., a No Man's Sky się wyrobił w świetną produkcję.
  • Odpowiedz
ma obecnie dobre recenzje


@TomdeX: Czyli idąc tym tokiem rozumowania powinien mieć nie tylko te złe ale i dodatkowo dobre. Kilka tysięcy usuniętych negatywnych recenzji nadal nie ma podjazdu do ponad dwudziestu tysięcy napisanych w przeciągu kilku dni.
  • Odpowiedz
Czyli idąc tym tokiem rozumowania powinien mieć nie tylko te złe ale i dodatkowo dobre.


@Phyrexia: Nie, po prostu ta gra po negatywnym odbiorze straciła swoją popularność. Owszem, coś tam ludzie próbują do tej produkcji wracać, ale bez szału, w złym momencie ją wypuścili.

Kilka tysięcy usuniętych negatywnych recenzji nadal nie ma podjazdu do ponad dwudziestu tysięcy napisanych w przeciągu kilku
  • Odpowiedz