Wpis z mikrobloga

#miband4 #miband #xiaomi #mifit #rower

Słuchajcie, mam problem z opaską miband 4, gdy chcę ustawić trening "rower". Nie rozpoczyna mi liczenia tętna / km i czasu. Po prostu nie reaguje. Oczywiście w telefonie mam włączony GPS, bluetooth, internet i opaska jest połączona z aplikacją. Przy przemieszczaniu się jest jak na foto niżej, a potem się wyłącza do menu treningu (°°

Wątpię, że to problem zasięgu, bo telefonie łapie trasy i jeżdżę po dużym mieście. Co z tym zrobić? Styl dowolny działa, ale nie sprawdzałam czy ma odpowiednie parametry do pedałowania.

Pomocy (,)
Pobierz
źródło: comment_1592721113CYPaQCBMvb5h9deSTkzNta.jpg
  • 16
@LongWayHome: Bieganie działa i łapie od razu, nawet w mieszkaniu! Ale cholera, skoro dają wybór jazdy na rowerze, to fajnie by było jakby to działało (°°
@beretta_94: Na głównym ekranie po odblokowaniu (jeżeli masz włączone) to przesuń paluchem w lewo. Włączy Ci się odtwarzacz.
@Majla: Wyczyść dane aplikacji, zaloguj się ponownie i jeżeli parowanie nie zniknęło to włącz jazdę na rowerze przez aplikację (nie opaskę).
@reseted: Czytałam, że ludzie mają sporo problemów z 4 odkąd wypuścili 5, bo dali nam zbugowaną aktualizacje i nawet kroków dobrze nie zlicza (zamiast 14k, to 2k) :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majla: ja ostatnio nie mogłem sparować jednego telefonu, podczas gdy na innym działało bez problemu, pobranie starszej wersji apki pomogło, więc polecam sprawdzić poprzednie wersje