Wpis z mikrobloga

@mcsQ: Cokolwiek to będzie - musisz mieć ogródek, aby gdzieś uciec. Dla 4-os rodziny to tylko dom lub jednopiętrowa inwestycja, gdzie każdy ma dostęp do kawałka trawnika.
  • Odpowiedz
@przesniony_rewolucja: zaraz ktos napisze, ze utwierdzasz stereoptyp zony w kuchni ( ͡º ͜ʖ͡º).
Wady aneksu: sprzęty/naczynia są widoczne, rozchodzi się zapach, dzwiek itp. Kuchnia (najlepiej z oknem) to osobne pomieszczenie, idealne do celu, do jakiego ma sluzyć.
  • Odpowiedz
@mcsQ: myślę, że w mikroapartamencie dasz rady, a jest teraz wysyp takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio, mieszkam z różową w mieszkaniu 60 metrów, we dwójkę i to jest taka przestrzeń idealna na dwie osoby, nie wyobrażam sobie tutaj mieszkać jeszcze z dwójką dzieci, więc dla mnie minimum to jakieś 80 metrów. Więc w mieszkanie dla 4 osob celował bym w 80-100 metrów, dom dla
  • Odpowiedz
@ozjasz4-9: zawsze się zastanawiam dlaczego na wykopie tak mocno hejtowane są aneksy kuchenne a wychwalane osobne kuchnie. Ja to widzę zupełnie odwrotnie. Zalety aneksu vs osobnego pomieszczenia:
1) nie marnujesz powierzchni w domu, masz większy salon i większą przestrzeń życiową
2) meble kuchenne mogą być na prawdę b. ładne i kuchnie można zrobić tak ze będzie sie dobrze komponowała z salonem i znacząco ozdabiała mieszkanie (sprzęty zawsze można mieć schowane)
3)
  • Odpowiedz