Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze kisnę, jak jakiś przegryw-prawiczek, który ma ~25 lat chce iść na divy, żeby się rozprawiczyć, bo nie może już znieść tego, że jest prawiczkiem. xD

Ale co wam to da, skoro:

1. Będziecie mieć świadomość, że nie byliście w stanie zdobyć kobiety, tylko musieliście zapłacić dziwce, żeby to z wami zrobiła. I nie uważam, że chodzenie na divy to coś złego, ale to wy macie problem z tym, że jesteście prawiczkami w takim wieku, więc moim zdaniem idąc na dziwki, zamiast spróbować znaleźć dziewczynę, pokazujecie jeszcze bardziej swoje s----------e i przegryw.

2. W oczach twoich znajomych i tak będziesz przegrywem, który nigdy nie ruchał i nie trzymał za rękę. No bo przecież nie pochwalisz się, że nie jesteś już prawiczkiem, bo byłeś na divach. xD

Co innego osoby, które pogodziły się z tym, że zawsze będą sami, albo nie mają żadnego problemu ze swoim prawactwem, ale z czystej ciekawości chcę spróbować seksu. Tutaj ok. Tylko chodzi mi o przegrywów z podejściem "kurde, strasznie chciałbym mieć dziewczynę i dobija mnie prawactwo, no ale póki co nie mogę żadnej znaleźć, to pójdę na divy, może dzięki temu zacznę się czuć mężczyzną i zyskam pewność siebie". xD

#divyzwykopem #roksa #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eee56e6b679bead157f6124
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nadal nie rozumiem jak mając 25 lat można nie bzyknąć chociaż 1 różowej. To, bądźmy szczerzy, musi być z kimś coś mocno nie tak.
Nie jestem chadem a jednak bzykałem w tym wieku wielokrotnie.
A ludzie zamykają się celowo w tym wieku. Najlepszym do bzykania. Nie rozumiem. Co trzeba mieć w głowie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

No, ale o co chodzi? Jak chce ktoś to zrobić z jakąś ładną dziewczyną niech to zrobi. Przecież to jego pieniądze to niech z nimi zrobi co chce. A bądźmy szczerzy jak ktoś nie miał dziewczyny do 20 lvl to ok. jakoś to będzie jeszcze jest młody jak ma 25 lvl to już ma ciężko, a potem 30lvl 40lvl 50lvl...
Niech sobie na nie idzie. Jedni wybierają mnicha #
  • Odpowiedz
więc moim zdaniem idąc na dziwki, zamiast spróbować znaleźć dziewczynę, pokazujecie jeszcze bardziej swoje s----------e i przegryw.


@AnonimoweMirkoWyznania: s----------e bo miał na tyle odwagi żeby pójść do obcej kobiety, przełamać swoją i nieśmiałość i zaruchać w takich a nie innych warunkach. Mógł w sumie dalej gruchę przed monitorem, wtedy byłby mniejszym przegrywem?

Tylko chodzi mi o przegrywów z podejściem "kurde, strasznie chciałbym mieć dziewczynę i dobija mnie prawactwo, no ale
  • Odpowiedz
nadal nie rozumiem jak mając 25 lat można nie bzyknąć chociaż 1 różowej. To, bądźmy szczerzy, musi być z kimś coś mocno nie tak.


@Nalesnik_z_serem: ziomek, to się nazywa nieśmiałość wobec kobiet i niskie poczucie własnej wartości.
  • Odpowiedz
@Nalesnik_z_serem:

Nie jestem chadem a jednak bzykałem w tym wieku wielokrotnie.A ludzie zamykają się celowo w tym wieku. Najlepszym do bzykania. Nie rozumiem. Co trzeba mieć w głowie.

Nie w głowie tylko z wyglądem. Jeżeli jestes przecietny i dynamicznym lizodupem to taki też moze poruchać, duzo zalezy w tym wypadku od tego ile bedzie imprezowal i wtedy po alkoholu zaliczy troche hehe loszek.
Typowy normik, który nawet choć troche nie
  • Odpowiedz