Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć
Jestem zainteresowana grą na basie jednak nie wiem od czego zacząć, jak się do tego zabrać itd.
Zastanawiałam się czy są jakieś książki, które warto przeczytać albo jakieś strony internetowe z artykułami godnymi polecenia dla początkujących. Ja tak na prawde nie wiem nawet czego nie wiem... Potrzebuje pomocy żeby podejść do tematu z odpowiedniej strony i nie zniechęcić się już na wejściu.
Z góry dziękuję za wszystkie polecenia i pomoc.
#gitara #gitarabasowa #muzyka #kiciochpyta #instrumenty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eee51eeb679bead157f6109
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 5
Jestem zainteresowana grą na basie


@AnonimoweMirkoWyznania: Jprdl... przeczytałem "grą na basenie". Dopiero zdanie "czy są jakieś książki, które warto przeczytać albo jakieś strony internetowe z artykułami godnymi polecenia dla początkujących" wzbudziło nieco moich podejrzeń, ale nie... brnę dalej. Klikam w ten film, żeby zobaczyć jak się gra na basenie... i się rozczarowałem, zapowiadało się ciekawie ;)
@AnonimoweMirkoWyznania najlepiej napisz z normalnego konta a nie z anonimowych... Nie mniej, zacznij od grania najprostszych piosenek. Wpisuj sobie nazwę piosenki i dopisz bass cover. Zwracaj uwagę na lewą rekę i prawą. Musisz widzieć jak oni korzystają z ręki, jak ją ustawiają. Jest mnóstwo niuansów które ciężko przekazać ot tak, co będzie najlepsze.

Poradnikow jest multum na YT. Książki też są. Ja polecam Scott Bass Lesson ale ma porozrzucane stopnie trudności.

Najważniejsze