Wpis z mikrobloga

@bolace_sumienie: wylewać nie trzeba, możesz spróbować. Chociaż nawet gdyby cie jakimś cudem zgrzało to nie polecam bo #!$%@? uzależnia, jedno z gorszych opio. Znam osobiście ludzi którzy brali i pst i here i butyr fenta i mówili że nawet po obecnych makach można mieć niewiele mniejszego skręta niż mieli po herze. Sam się o tym przekonałem. Wyjeb to gówno
@bolace_sumienie: nie wiem, na twoim miejscu bym to #!$%@?ł bo ma w #!$%@? duży potencjał uzależniający. Też kiedyś byłem #!$%@? w tramal i kode ale jak zacząłem z pst to zobaczyłem że tramal i koda to gówno i nie mają do tego podjazdu. Ogólnie uzależnia w #!$%@?, skręt po dużych dawkach tego to piekło. Ja dzisiaj za mało pst wypiłem więc dorzuciłem 450 mg kody 700 tramalu a i tak jest
@FarmaceutaAmator stary, dzięki ale nie potrzebuje umoralniania i tak wiemy na siłę czy nie nawet z kodą w 90% przypadkach to jest droga w jedną stronę więc ładnie proszę daruj mi tego gadania, chcę po prostu wiedzieć czy jest jakąkolwiek szansa żebym się tym zadowalająco #!$%@?ł