Wpis z mikrobloga

Witam Mirki :D
Grupa COOP Arma 3 "Komapania Braci" zrzeszająca miłośników Mil-Sim ogłasza rekrutację. Jej fundamentalną częścią są wojska powietrzno-desantowe. Posiada innowacyjna strukturę oraz system szkoleniowy. Wydobywa z Army i modów to co najlepsze. Posiadamy najwyższej klasy specjalistów, szkoleniowców oraz dowództwo.
Zapraszamy do grupy ludzi doświadczonych ale jeszcze bardziej wszystkich, którzy dopiero co zaczynają przygodę z Arma 3. Nauczymy was wszystkiego co sami umiemy
Wymagania:
oryginalna wersja gry
16+ (jeśli masz mniej, złóż podanie a być może nas do siebie przekonasz )
CHĘCI
Zapraszam do składania podań:
https://discord.gg/7PW6Mud
#arma #milsim #rekrutacja #gry #fps
Zwiadu98 - Witam Mirki :D
Grupa COOP Arma 3 "Komapania Braci" zrzeszająca miłośników...

źródło: comment_1592647590PK6wZb0nbmlS49p0Xq8hKH.jpg

Pobierz
  • 16
@Zwiadu98 No wlasnie w trakcie gry też to chore, często na filmach innych grup widzę jak ze jak ktoś nie powie w trakcie gry do innego po stopniu to tamten od razu do niego z morda. A z milsimem nie ma to nic wspolnego bo normalnie na misji zolnierze sobie nie kapralują
@mikkeboss musiałbyś zobaczyć coś naszego z misji, wtedy myślę że wiedział byś o co mi chodzi...
Nie mówię o #!$%@? po stopniach bo tak się zwyczajnie nie robi tak samo jeśli chodzi o oddawanie honoru ;) mi chodzi o zaznaczenie że dowódca jest jeden a nie każdy dowodzi sobą ;D