Wpis z mikrobloga

@SweetStud akat siedząc w czterech ścianach bardzo często mysle nad żywotem benc, czemu miałbyś zwariować? Leki przeciwpsychotyczne i jedziesz, zreszta złe zinterpretowałem to, po prostu dziwne komentarze na tym gowno portalu nie pomogą, lepiej zając sie czymś ciekawym zeby nie zwariować, bedzie dobrze byku
@shelkofy: czlowieku ja w czterech scianach siedze sam od 5 lat codziennie, mam tego dosc. Teraz jak zostaje sam w domu to sam do siebie gadam, sam do sieibe sie smieje i turlam sie po podlodze jak cos zlego zrobie
@SweetStud no #!$%@? sprawa a ja jem zupę, a tak serio to nie wiem jak ci pomoc jeżeli rzeczywiście jestes w takiej sytuacji, robisz cos w kierunku zmiany, jakies leki albo hobby? Btw tez jak jestem sam w domu to gadam do siebie i pewnie pełno osób tak robi, nawet robisz identyczne kanapki jak ja a w fife polecam grać na kamerze telewizyjnej
@SweetStud przeciez ja cie nawet nie obraziłem tylko wytknąłem ze się czepiasz jakichś pierdół, nawet specjalnie dla ciebie usunąłem tamten komentarz. I to Ty nie olewaj sprawy jeżeli rzeczywiście masz problemy o których mówiłeś wcześniej, serio
@Figle: ostatnio wyśmiałem kumpla, rocznik 1982, że się umawia z typiarą rocznik 1997, zapytałem czy już z nią gadał o tym jak Zidane wydymał Brazylie w finale Mistrzostw Świata 1998 i czy zna hehe Ronaldo.
A potem mi się zrobiło przykro, że chłop, który jest starszy ode mnie wyrwał sobie taka małolatę. Eh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SweetStud:

żałosne xD ja jestem 00 i wiem więcej niż ty xd co ty się spodziewałeś pisząc coś takiego

więcej przeżyłem


czlowieku ja w czterech scianach siedze sam od 5 lat codziennie,

nie mam znajomych


to przeżyłeś wiecej czy nie, bo w ciagu 5 lat w odosobnieniu to mogli Cie jednak przegonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale patrz na pozytywy - nie jestes z moderacji i nie
@xfin: miales #!$%@? zycie, tata ci wchodzil do wanny to wyzywasz pierwsza lepsza mirabelke na tinder a potem przegrywa wyzywasz zeby poczuc sie lepiej, spoko czaje, ja chocia znie wyzywam slabszych, taka moja przewaga nad toba, jestes zalosny