Wpis z mikrobloga

2001 ma już 19 lat,


@xigapot505: ostatnio jak randkowałem to koleżanka z 1993 była ledwo legalna, a teraz 2001 już takie stare, świetnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Figle: Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie.
A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki - „Xd”? Co to w ogóle ma wyrażać?
  • Odpowiedz
@Figle żałosne xD ja jestem 00 i wiem więcej niż ty xd co ty się spodziewałeś pisząc coś takiego? I jeszcze chwalisz się na wykop.pl myślisz, że ta rpiosta jaka dałeś to była coś co można się tym chwalić? Czy odwiedziłem już psychiatrę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SweetStud: wystarczy, że widzę cię 3 raz pod postem i znowu coś ci nie pasuje. naucz się pić ze znajomymi a nie samemu, jest nawet fajniej
  • Odpowiedz
@shelkofy: ja czlowieku cierpie psychicznie a ty mnie wyzywasz #!$%@? serio? XD jak sie czujesz z tym, ze mozesz sie przyczynic do smierci czlowieka? Serio #!$%@? was normikuw to bawi? Zeby zniszczyc kogos zycie?
  • Odpowiedz