Wpis z mikrobloga

Polka Gosia Rdest bierze udział w oficjalnej lidze WSeries eSports League, wczoraj odbyła się druga runda wyścigów na torze COTA w USA.

Format rundy wygląda następująco:

Wyścig 1: 10 minutowe kwalifikacje, następnie 15 minutowy wyścig
Wyścig 2: 15 minutowy wyścig tzw. reverse grid
Wyścig 3: 10 minutowe kwalifikacje, następnie 20 minutowy wyścig

Zdobycze punktowe za zajęte miejsca w każdym z wyścigów:
1 - 20
2 - 17
3 - 15
4 - 13
5 - 11
6 - 10
7 - 9
8 - 8
9 - 7
10 - 6
11 - 5
12 - 4
13 - 3
14 - 2
15 - 1
+1 pkt za najszybsze okrążenie wyścigu

Wyniki Rdestowej na COTA:
Race 1 - P12
Race 2 - P13
Race 3 - P15

Widać konsekwencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po mocnym początku w jej wykonaniu na Monzy, niestety przyszedł spadek formy i zaliczenie kilku "przygód" na torze. W klasyfikacji generalnej po 2 rundach (6 wyścigach) Gosia zajmuje 9 miejsce z 44 punktami na koncie (spadła o 6 pozycji, po Monzy była na 3 miejscu), tracąc do lidera, Beitske Visser 56 punktów. Na pudle znalazły się jeszcze 16 letnia Irina Sidorkova z 86 punktami, oraz Alice Powell z 58 punktami na koncie.

Po dzisiejszym wyścigu - myślami jestem na brytyjskim Brands Hatch, gdzie ścigamy się za tydzień. Dlaczego? Bo po każdej burzy w końcu musi wyjść słońce! Dzisiejsze zmagania nie były proste, a już na pewno nie były pomyślne. Nie jestem zadowolona z tego jak mi poszło. Zapłaciłam kilka słonych lokat w klasyfikacji ponosząc konsekwencję, a w zasadzie karę za swoje torowe błędy. Głowa do góry i ciśniemy za tydzień na Brands - oby tym razem, w wirtualnym wydaniu odczarować jego ostatnią pechową odsłonę.


~Rdest na swoich socialach po zawodach

Kolejny wyścig na Brands Hatch 25 czerwca.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wseries #rdest #gosiardest #formula1 #wyscigi #motoryzacja #esport

BJXSTR - Polka Gosia Rdest bierze udział w oficjalnej lidze WSeries eSports League, w...