Wpis z mikrobloga

@byferdo ohooo, a jak mi #!$%@? jacyś narwańcy elewację i zostawili ślady krwii na niej to się nie mogłem doprosić policji przez tydzień. Potem deszcz zmył wszystkie ślady i koniec dochodzenia...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: to już ich problem, ktoś musi za to znieważenie odpowiedzieć? XXD
A tak serio to co to za dowód takie odciski, skoro stoi to w przestrzeni publicznej i każdy może sobie pomacać taki billbord? Polska policja się troche ośmiesza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@byferdo: jak mi gość zwandalizował samochód to musiałem MOCNO naciskać by z wielką łaską milicjant ruszył dupę z drugiego piętra i zszedł na dół zdjąć odciski z auta.

A jak teściowi ukradli z auta radio i wybili szybę to jak patrol przyjechał i chciałem by zdjęli odciski to mnie wyśmiali, że za dużo CSI oglądam. A tu proszę. Zdejmują odciski z plakatu. Mam nadzieję, że dojadą tego zwyrodnialca i dostanie
  • Odpowiedz
@byferdo: już widzę jak zbierają odciski palców za zniszczenie plakatu któregokolwiek innego kandydata, już o komercyjnych plakatach nie wspomnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ptasznik69:
nie. Przy kradzieży roweru z piwnicy masz z łaską przyjęcie zgłoszenia, a po paru dniach list o umorzeniu dochodzenia. Przy włamaniu do mieszkania coraz częściej też kończy się tylko na zeznaniach bez zbierania śladów. To co jest na zdjęciach to dla mnie cyrk i pokaz, że są równi i równiejsi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasznik69: nie xd kuzynce #!$%@? budowę domu i jak zasugerowała odciski to policja stwierdziła "naogladala się pani za dużo filmów, testy są drogie, jak pani się dowie kto mógł ukraść to proszę się zgłosić" i elo xD
  • Odpowiedz