Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O jakiej dziewczynie marzycie #przegryw ?
Ja marzę o spokojnej dziewczynie z którą mogę od czasu do czasu spokojnie porozmawiać coś pooglądać w coś pograć i gdzieś wyjść we dwójkę. Sam imprez nie lubię na żadnej nigdy nie byłem, więc bardziej bym wolał jakieś zoo, park, muzeum, miasto pełne zabytków itp. Nie musi mieć ona żadnych znajomych. Na seksie mi też nie zależy możemy to robić raz na miesiąc nawet po ślubie lub rzadziej. Chciałbym mieć jedno własne dziecko czy tam 2 z nią. Potem już może być celibat do końca życia. A ja bym się zajął wychowaniem dzieci, uczeniem ich to może być fajne nawet Bardziej mi zależy na więzi emocjonalnej niematerialnej na poczuciu, że jest ktoś kto mnie kocha. Ktoś z kim mogę zawsze porozmawiać, ktoś kto jest skromny jak ja. Ktoś kto nie pędzi za pieniądzem i docenia to co ma. Oczywiście stara się iść dalej i rozwijać się. Chcę dziewczynę, która będzie po prostu moją bratnią duszą. Kimś kto nada mojemu szaremu życiu sens, kogoś kto doda mi sił, gdy będę słaby, kogoś kto mnie będzie cenił za to kim jestem, kogoś kto powie ,,trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia przy rozmowie o pracę"
- chciałbym żeby była bez tatuażu, nie paliła i by nie była wulgarna tj. nie przeklinała co chwilę jak większość dziewczyn - oczywiście może zdarzyć się epizodycznie przekleństwo. Co do wyglądu taka dziewczyna raczej o siebie dba twarz ładna bo nie pali i zdrowo się odżywia. Wiele dziewczyn, które widuje na codzień jest ładnych, więc nie jestem wybredny. Fajnie też jakby nie była uzależniona od mediów społecznościowych lub by ich po prostu nie miała jak ja.
Unikam natomiast tych wszystlich modelek, imprezowiczek, księżniczek z social media, wulgarnych dziewczyn, skąpo ubranych dziewczyn lekkich obyczajów, dziewczyn z tatuażami i innych pustaków co lecą jak muchy do ... jak tylko pojawi się jakaś durna moda.

Ktoś powie o takim kimś się marzyło jako 18 latek rzeczywistość jest inna. Teraz to tylko popularność, portale randkowe i szybkie znajomości, randki dominują. Teraz to każda ma masę adoratorów na twoje miejsce. Nawet te spokojne. Takie już dawno pozakładały rodziny z normalnymi facetami.
Cóż od mojej pełnoletności minęło 6 lat, a ja dalej wierzę, że jednak spotkam tą jedyną. Może i to bajka jedynie i nie ma takich dziewczyn już, ale mimo wszystko wierzę, że jednak los uśmiechnię się do mnie pewnego dnia i poznam co to prawdziwa #milosc , moja pierwsza dziewczyna będzie tą z którą będę miał dzieci, a potem wnuki i umrę jako szczęśliwy człowiek. Tak to jest moje marzenie. Wierzę, że na tym świecie znajdę tą bratnią duszę, która jest mi przeznaczona, a ja przeznaczony jej. Spotkamy się przypadkiem i wtedy zrozumiem, że to ta jedyna...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eec9e444a33e3d6b91bc137
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 5