Wpis z mikrobloga

#barekmg78

Ahoj*! Dziś piątek więc zapraszam Was do znaleziska Tequila Sunrise - jak zrobić ulubiony drink Rolling Stonesów . Tequila Sunrise wygrała ostatnie głosowanie zdobywając 279 głosów czyli 23.17%.

Będę wdzięczny za wszystkie plusy, wykopy i komentarze. Wczoraj Wudwaka dodał znalezisko z drinkiem virgin i jakiś sfrustrowany koleś zamiast dodać tag na czarno to robił krucjatę i wołał do zakopywania :(

* - dodaje ten wpis z tyłu swojego busa, a przed chwilą przekroczyliśmy granicę z Czechami. Tutaj ne mamy mare, ale woła się ahoj ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jadę właśnie do Chorwacji, gdzie mam zamiar nagrać dwa odcinki na lokalne drinki :)

Proszę o głosowanie w ankiecie co chcielibyście zobaczyć za dwa tygodnie oraz podsuwanie pomysłów na to co jeszcze wrzucić w ankiecie.

W kwestii oznaczeń w ankiecie wygląda to tak:
Nazwa (Kraj Pochodzenia - Ocena trudności - czy występuje wersja virgin)

- ocena trudności w skali 1-6 to moja subiektywna ocena wiążąca się nie tyle z trudnością przygotowania co z trudnością i ilością potrzebnych składników. Im wyższa ocena tym trudniej o składniki lub jest ich dużo.

V - oznaczenie drinków, które występują również w wersji bezalkoholowej (pojawią się wtedy dwa filmy, jeden bezalkoholowy w czwartek i jeden w wersji klasycznej w piątek)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
MG78

_____________________________________

#barekmg78 - mój tag z drinkami do obserwowania
#kuchniamg78 - mój tag z gotowaniem do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i zapisały się na listę. Jeśli chcesz zapisać się na listę zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej. Jeśli chcesz wypisać się z listy również zaplusuj odpowiedni komentarz.
Pobierz MG78 - #barekmg78

Ahoj*! Dziś piątek więc zapraszam Was do znaleziska Tequila Sunr...
źródło: comment_1592559692qBqOERxJARR2eZ6WILBfEU.jpg

Jaki drink w kolejnym odcinku?

  • Blue Hawaii (Hawaje - 1 - V) 11.4% (126)
  • Mojito (Kuba - 1 - V) 19.7% (217)
  • Negroni (Włochy - 3) 7.6% (84)
  • Daiquiri (Kuba - 2 - V) 7.2% (79)
  • Mai Tai (USA - 3) 7.1% (78)
  • Garibaldi (Włochy - 2 - V) 5.0% (55)
  • Bellini (Włochy - 1 - V) 3.0% (33)
  • Hawaiian Eye (Hawaje - 4) 5.6% (62)
  • Biały Rosjanin (USA - 3) 29.8% (328)
  • Coś innego 3.6% (40)

Oddanych głosów: 1102

  • 38