Wpis z mikrobloga

@stateknaniebie pelny miał się odbywać z tego co przebąkiwali w okolicach Iławy. Gdynia pewnie nie jest realna bo średnio widzę zamknięcie takiego miasta na 17 godzin. Oni chcą na siłę zrobić w tym roku, żeby w 2021 zgolic ponownie leszczy ( ͡º ͜ʖ͡º). Oddawanie kasy nie wchodzi w grę, zobacz co sie działo podczas GF Gdynia.

Ja na pełny wbijam do Hamburga, jak nic się nie zmieni.
Zeby nie było, dają następujące opcje:
1.  Start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2020 w nowym terminie: 6 września 2020
2.  Bezpłatne przeniesienie na IRONMAN 70.3 Gdynia 2021: 8 sierpnia 2021
3.  Bezpłatne przeniesienie na IRONMAN 70.3 Luxembourg - Région Moselle: 11 października 2020*
4.  Bezpłatne przeniesienie na IRONMAN 70.3 Finland: 5 września 2020*
5.  Bezpłatne przeniesienie na IRONMAN 70.3 Tallinn: 5 września 2020*
6.  Bezpłatne przeniesienie na IRONMAN 70.3 Turkey: 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@futrzakos: jak ja się cieszę że rok temu byłem na im Gdynia. Na mecie się wku...em i już nie wystąpię na tej imprezie. W tym roku Borówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@futrzakos: na zgrupowaniu gadają żeby jeździć bez drafringu a mnie że 3 grupki wyprzedziły ale.to pół biedy. Mówili też żeby się nie zatrzymywać na.mecie.i nie obściskiwać z dziećmi itp. a jak ja wbiegałem to się jakiś gość oświadczał babce na bramie, zdjęcie końcowe mam z namiotu na tle butelek i medali. To był mój debiut dlatego się wkurzyłem. Ale do mety organizacja była całkiem fajna. Za to bufet to jakaś porażka.
@uhauha co do żarcia, to widziałem że pasta party i bufet na mecie to jest bieda jak na kwotę, którą sobie życzą za wpisowe. Nie mówię, żeby najeść się pod korek jak cześć osób robi w hotelach z szwedzkim stołem, ale bez przesady.

Na niektórych biegach za wpisowe ~50zł jest taki pakiet plus strawa, że zastanawiam się jak oni to ogarniaja.

Zdjecia na tle butelek trochę lipa Co do parówczakow co draftuja