Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o tej fryzurze? Pokazałem fryzjerowi z telefonu jak powinno to wyglądać i żeby zakryło by mi moje zakola, miałem fajną fryzurę że aż sam mogłem się na siebie patrzeć ale chciałem troszkę dłuższą... Oczywiście najlepszy fryzjer w tym wsiowym mieście #!$%@?ł sprawę i zrobił mi za grube te włosy. A wystarczyłoby że byłyby cieńsze bo aż takich zakoli to ja nie mam, a teraz wygląda to mi jak kupa albo taki pedałek z bogatej rodziny uczesany... jeszcze te kwadraty na samym końcu. Samoocenę #!$%@?ło mi w dół przez co nie chce mi się wyjść poza dom. Dodając jeszcze ten tekst od mamy " bardzo ładna fryzura " taa... i że Panny będą ze mną latać XD. Jestem #!$%@?...
Pytam poważnie WYKOPOWYCH ekspertów, jakbyście zareagowali na to coś?
#pytanie #fryzjer #modameska #fryzura #barber

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eec12042d35834c6b87fab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co sądzicie o tej fryzurze? Pokazał...

źródło: comment_1592550791Ui8HjbunHcdoFKVdw2l4eD.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Również polecam barbera tak jak @ExitMan. Zapłacisz więcej niż u fryzjera na wsi ale wyjdziesz zadowolony. W moim przypadku gdy byłem pierwszy raz, opowiedział mi jak rosną mi włosy, wytłumaczył na jakie fryzury mogę sobie pozwolić i czego najlepiej używać do układania by efekt był taki jaki chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz