Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMAN!

Zakończyliśmy pierwszą rundę #wykopdartsleague ! Piękne emocje, zacięte mecze i myślę ciekawa rywalizacja, która i Wam się spodobała jest już na półmetku. Siedem kolejek za nami, a więc małe podsumowanie.

Słowem wstępu musicie wiedzieć, że zawodnik @noshieeeeeeet został zbanowany, próbował się odezwać z innego konta, ale superszybkaniezawodna moderacja zbanowała konto za multi i tym o to sposobem kontakt z nim zaginął, a więc decyzja jest jednoznaczna - wyrzucam go z ligi i będziemy grali w siódemkę. Tabela już została zaktualizowana, mecze z jego udziałem zostały usunięte, a osoby z nim grające w poszczególnych kolejkach uznane za pauzujące - zapraszam tutaj obejrzeć jak to wygląda OFFICIALSITE

A teraz małe statystyki pierwszej rundy:

Najwyższy checkout:
1. therealhajto, camefor - 107
2. BlackWatcher - 105
3. butterfly - 60
4. LuksWGS - 84
5. rubert8 - 67
6. Kubul - 38

Najlepsze średnie w meczu:
1. Luks
WGS - 59,8
2. rubert8 - 56,78
3. therealhajto - 55,37
4. Kubul - 53,78
5. butterfly - 53,37
6. BlackWatcher - 51,76
7. camefor - 51,41

Najszybsze zakończenie lega:
1. LuksWGS - 16 lotka
2. therealhajto, rubert8, camefor - 21 lotka
3. BlackWatcher - 24 lotka
4. Kubul - 26 lotka
5. butterfly - 27 lotka

Średnia ze wszystkich 7 kolejek (6 meczów)
1. Luks
WGS - 55,73
2. therealhajto - 50,25
3. rubert8 - 46,76
4. Kubul - 46,55
5. BlackWatcher - 45,79
6. camefor - 45,12
7. butterfly - 43,70

Są to statystyki tylko i wyłącznie z 7 kolejek. Nie brałem pod uwagę ósmej kolejki, gdzie niektórzy już poprawili swoje rekordy - te statystyki będą na koniec ligi, więc będziecie mogli sobie porównać jak wzrósł Wasz poziom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto dodać, że ja jako jedyny - camefor - w meczu z butterfly rzuciłem 180 w podejściu ( ͡ ͜ʖ ͡), drugi raz w życiu.

To by było na tyle. Dobiegła końca też ósma kolejka, więc od razu wrzucam dwa kolejne mecze do rozegrania.

9 kolejka
camefor – BlackWatcher
rubert6 – LuksWGS
Kubul – butterfly

10 kolejka
therealhajto – camefor
BlackWatcher – rubert6
Luks
WGS – Kubul

Czas do czwartku 25 czerwca.


#dart #darts
Pobierz camefor - LADIES AND GENTLEMAN!

Zakończyliśmy pierwszą rundę #wykopdartsleague ! P...
źródło: comment_1592485022HI0xbr93bkJDvpmiXPlUiy.jpg
  • 3