Wpis z mikrobloga

@maks_okupniak: Co Ty gościu gadasz w ogóle. Próbował jeździć na UBERze czy tylko #!$%@? jakieś farmazony jak Ty? Przecież to nie jest zawód, w którym się zarabia kokosy. Trzeba jeździć wszystkie weekendy. I uberowcy mają przejazdy w weekend praktycznie cały czas. A taki taksówkarz? #!$%@? ma, bo ludzie nie lubią taksówkarzy, za naciąganie trasy, niewłączanie licznika czy po prostu dlatego, że są oschli. Większość taksiarzy to byłe psy itd. We
  • Odpowiedz
  • 0
@BosakKrzysztof ja również chciałabym dorzucić moje pięć groszy!
1. Co sądzi Pan o rozdzieleniu Kościoła i władzy /polityki/ w naszym kraju oraz zaprzestania finansowania tej instytucji z naszych podatków? Co Pan na to, aby podatnicy sami decydowali na jakie wyznanie chcą przekazywać dany procent swojego podatku?
2. Czy, będąc prezydentem, zamierza Pan zadziałać w sprawie zarobków Fizjoterapeutów w szpitalach i innych placówkach publicznych? Fizjoterapeuci za ciężka pracę w szpitalu otrzymują najniższe
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof:
Witam. Co sądzi Pan o ograniczeniach praw ojców, w sytuacji rozpadu małżeństwa?
Kolejne pytanie brzmi, dlaczego rodzinom ubogim odbierane są dzieci i oddawane do rodzin zastępczych (często pod pretekstem złych warunków mieszkalnych. Nie liczy się więź rodzinna)? Mam na mysli normalne rodziny, w których nie wystepuje patologia oraz przemoc domowa. Czy jest możliwość reformacji sądów w tych sprawach?
Bardzo mnie martwi aktualny stan sądownictwa w Polsce, ponieważ znaczna ilość
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof: Dobry wieczór, mam do Pana trzy pytania, bardzo zależy mi na Pana odpowiedzi.
1) W jaki sposób ideologia LGBT+ zagraża rodzinie?
2) Dlaczego jest Pan przeciwko edukacji seksualnej w szkołach? Nie uważa Pan, że mogłaby ona ograniczyć przeprowadzane liczne nielegalne aborcje?
3) Czy jest Pan za utrzymaniem zakazu handlu w niedziele?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof: Dzień dobry
Panie Krzysztofie dwa pytania
1) jak skomentuje Pan informacje jakie pojawiają się w necie o podwójnym opodatkowaniu osób pracujących (przebywających) za granicą
2) Jaki jest Pana stosunek do opieki naprzemiennej, obecnych problemów z kontaktami z dziecmi oraz alienacji rodzicielskiej
  • Odpowiedz
Czlowiek ktory wierzy w demony i przedklada koscielne dogmaty nad naukę. Brzmi legitnie. Dla twojej informacji pomysly gospodarcze konfederacji są ksiezycowe i ich wprowadzenie natychmiast zawaliloby budzet Polski. Tymczasem pozdrawiam z lewackiej Danii, gdzie podatki sa wyzsze niz w PL a srednia pensja to jakies 3000 euro na reke. I gdzie nikt normalny nie glosuje na katooszolomow.
  • Odpowiedz