Wpis z mikrobloga

@BosakKrzysztof Sadze, ze jest Pan bardzo inteligentna i swietnie przygotowana retorycznie osoba. W calym politycznym szambie prymitywow i krzykaczy robi Pan wrazenie uwaznoscia. Jest Pan dobrym politykiem. Chetnie bym na Pana glosowala, ale niestety jestem prawdziwym wolnosciowcem. Pana uzaleznienie od doktryn religijnych (z pelnym szacunkiem dla wagi aspektu duchowego) niestety jest dla mnie nie akceptowalne i powoduje, ze popiera Pan postawy, ktore sa w oczywisty sposob pieklem dla osob nie zaangazowanych
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof: PYTANIE1: jak się pan czuje zmasakrowany przez wytykającego merytorycznie pańskie populistyczne hasła Radka Sikorskiego?
PYTANIE2: Czy prawdą jest to co powiedział ks. Michał Woźnicki o pańskiej skrywanej przez lata orientacji seksualnej?
  • Odpowiedz
Dzień dobry Panie Pośle Zielonko,

Przede wszystkim współczuję Panu obecności na wykopie, ale cóż, każdy głos się liczy. Mam 2 tematy, które chciałabym poruszyć.

1a. Wskaźnik dzietności w Polsce wciąż jest bardzo niski. Czy tym tematem powinny się zajmować władze państwa? Jeśli tak, co można zrobić w tej sprawie?
1b. Czy uważa Pan, że Pan osobiście mógłby się w jakikolwiek sposób przyczynić do poprawy dzietności w Polsce? ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
AMA jest w niedzielę i wtedy będzie odpowiadał na pytania, po co się rozpisujecie z pytaniami skoro i tak na nie tutaj nie odpowie dekle xD
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof: Czy jest Pan za tym, żeby prostytucja była jak w Holandi, opodatkowana i też np w okienkach były by panienki i normalnie można sobie pojsc. I druga sprawa, czy zlikwidowałby Pan podatek od grania w zakłady bukmacherskie, czyli 12% od wkładu własnego i 10% jak można wygrać wiecej niz 2080zł??
  • Odpowiedz