Wpis z mikrobloga

@BosakKrzysztof: Panie Krzysztofie, mam pytanie. Co jest w stanie zrobić Pan na rynku pracy taksówkarzy? Mój ojciec od wielu lat jest taksówkarzem. UBER psuje im pracę w tej dziedzinie od praktycznie początków kadencji Dudy. Chciałbym wiedzieć czy ma Pan jakiś pomysł żeby spowrotem to ruszyć?
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof: Ostatnio nawracałem na Pana ludzi na twitterze i jeden z wyborców pokazał mi Pana tweet o Hindusie z uber eats. Nie znam sytuacji więc pytam: o co tak naprawdę Panu chodziło?
No i drugie pytanie: A czy kandydat na prezydenta wie co to jest 69 i 2137? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof:
1. Jaki ma Pan plan na to, aby liberalno-lewicowa ideologia wyznawana na zachodzie nie zmieniła kiedyś oblicza Polski?
2. Czy Polska powinna dokonywać dużych państwowych inwestycji wspieranych sektorem prywatnym, czy państwo w ogóle nie powinno się wtrącać do gospodarki?
3. Czy planuje Pan złożyć jakiś projekt, który urynkowi służbę zdrowia?
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof:
1. Podpisałby Pan ustawę o zniesieniu 500+ w zamian za obniżenie podatków?
2. Każde szczepienie powinno być dobrowolne, czy nie, czy to zależy i skonsultuje to Pan ze specjalistami służby zdrowia najpierw - w zależności od danej choroby?
4. Dlaczego jest Pan przeciwny przyjmowaniu większej liczby imigrantów zarobkowych w Polsce^1? Na jakich zasadach powinni wg Pana powinni nabywać uprawnień? Znajomość języka/kultury/przysięga/coś jeszcze innego?
5. Podpisałby Pan ustawę o przyznaniu uprawnień gospodarczych takich jak osobom małżeństwie? Mowa tu przykładowo o możliwości wspólnego rozliczania się z podatku dochodowego aktualnie istniejącego.
6. Czy Polska powinna stopniowo odchodzić wraz z czasem od "węgla" na rzecz
  • Odpowiedz
@BosakKrzysztof: Panie Krzysztofie, mam pytanie. Co jest w stanie zrobić Pan na rynku pracy taksówkarzy? Mój ojciec od wielu lat jest taksówkarzem. UBER psuje im pracę w tej dziedzinie od praktycznie początków kadencji Dudy. Chciałbym wiedzieć czy ma Pan jakiś pomysł żeby spowrotem to ruszyć? Mój ojciec popiera Pana lecz nie ma co zrobić że sobą pod względem pracy, żeby zarobić na cokolwiek trzeba się męczyć. UBER nie potrzebuje przecież
  • Odpowiedz
@maks_okupniak: > UBER nie potrzebuje przecież żadnych umiejętności

A taksówkarz jakie potrzebuję? Bo wydaje mi się, że te same. Technologia idzie do przodu i ludzie po prostu wolą jeździć Uberem, bo od razu wszystko widzą w aplikacji. A ojciec niech idzie z duchem czasu i też się przeniesie się na Ubera. Co ma zrobić prezydent?

UBER psuje im pracę w tej dziedzinie od praktycznie początków kadencji
  • Odpowiedz