Wpis z mikrobloga

@fizzly: @invit: Da się dodawać tagi na Steam do ignorowanych, choć różnie to działa, po czarnolistowaniu wszystkich anime/rpgmakerów/visual novel od czasu do czasu dostanę jakieś.

Gdzie się to robi? Nie pamiętam dokładnie ale chyba w opcjach "discovery queue".
@invit: ok, może coś to pomoże na telefonie mam po polsku, więc byłoby to coś takiego:

Sklep -> Odkrywaj -> Dostosuj swoją kolejkę

I tam jest od razu info, że podobne produkty są rzadziej polecane ale nie, że całkowicie to wypada. Też nie wiem na ile to ma przełożenie na główną stronę sklepu, choć jak mówię dawno w większej ilości gówien nie widziałem ; )

znalazłem opcję o której mówisz. Dziwne
@TrueGrey: tak, jest. Właśnie po zobaczeniu tagu LGBT wpadłem na pomysł zablokowania go.
@CzekoladowaKaczka: miałem nadzieję na jakiś fajny beach ball. Ludzie powariowali z tym lgbt... Mam taki sam stosunek jak do gier anime - nie interesuje mnie to. Dzięki wielkie za radę, jednak tak jak w przypadku wishlist, można wykluczyć każdy tag, ale nie LGBT. Nie pokazuje się na liście.
@invit: może to kwestia wersji językowej albo przeglądarki. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale sprawdzałem przez firefoxa, po angielsku, i po wpisaniu "LG" od razu podpowiada mi "LGBTQ+", po dodaniu tego tagu do wykluczonych większość gier z tej wyprzedaży jest ukryta