Wpis z mikrobloga

@loczyn: Kolega widzę nie na bieżąco z urojeniami prawakoidalnymi. Jakiś czas temu #!$%@? się o to, że w filmie Disneya ma być czarnoskóra syrenka. Nawet debatę naukową prowadzili, że syrenki nie są czarne xD

@Kopytko1: Nie wpatruj się za długo w tęczową ikonkę, bo po 30 sekundach zamienisz się w geja.
w dolnym lewym rogu, wlasnie zostala wprowadzona aktualizacja + wpis na FB o co chodzi wiec, nie nie nie jest nowe logo CC tylko propagowanie


@Kopytko1: O #!$%@? no tu to bym się zastanowił nad sobą xD

Ja nawet nie zwróciłem uwagi.

Btw. myślałem, że artyści mają chociaż trochę empatii wynikającej z predyspozycji do zawodu, ale jak widać średnio xD
@loczyn: @Logytaze: jednym to nie przeszkadza, mi tak, zwłaszcza ze z każdej strony jesteśmy tym nachalnie bombardowani, jakąś #!$%@?ętą ideologią.. dlaczego ktos mnie teraz zmusza i zebym mial to na swoim komputerze i musial sie w to gapic? place ze ten soft nie małą kasę, i nie zgadzalem sie na zadne ideologie, na takie rzeczy jest miejsce na FB..
jednym to nie przeszkadza, mi tak, zwłaszcza ze z każdej strony jesteśmy tym nachalnie bombardowani,

ikonka rozmiary 20x20 px podczas 3 sekundowego ekranu ładowania - NACHALNIE BOMBARDOWANI

jakąś #!$%@?ętą ideologią..

LGBT to nie ideologia

dlaczego ktos mnie teraz zmusza i zebym mial to na swoim komputerze i musial sie w to gapic?

Odinstaluj jak się nie podoba, masz zamienniki np. Gimp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

place ze ten
@loczyn: @ampap: nie nie kochany.. to nie jest tak "odinstaluj sobie" - kupiłem produkt i cały czas za niego płacę nie mały hajs i kupowałem i płaciłem za program nie za ideologie.... a bombardowani jesteśmy z kazdej storny i prawie kazdego już wiekszego konceru - mówie o całości --- i tak, powtórzę m.in. za PAD: "LGBT to ideologia nie ludzie"
@Kopytko1: kupiles program to programu mozesz uzywac (kursor nagle nie zmieni ci sie w tęcze zapewniam) XD a to co oni promuja (i czy tobie to sie w ogole podoba) kazdy ma w dupie XD nikt cie nie zmusza placic za to¯\_(ツ)_/¯
wolny rynek kochany
nie nie kochany.. to nie jest tak "odinstaluj sobie" - kupiłem produkt i cały czas za niego płacę nie mały hajs i kupowałem i płaciłem za program

Przestał działać nagle czy coś?

nie za ideologie.... a bombardowani jesteśmy z kazdej storny i prawie kazdego już wiekszego konceru - mówie o całości --- i tak, powtórzę m.in. za PAD: "LGBT to ideologia nie ludzie"


Wesprę się zdaniem specjalisty p. profesora Wielomskiego (historyk idei).
@loczyn: @ampap: @Logytaze: ciekawe jakie by były reakcje jakby nagle zamiast tęczowego logo pojawiła się np. flaga konfederacji USA bo jakaś rocznica, albo nawet zwykłej flagi USA (której lewacy nienawidzą) albo nie daj Boże ciii... białe logo - bez zamieszek by się nie obeszło..
@Kopytko1: żadna bo mam na to #!$%@? XD nie jestem debilem zeby sie czepiac jakiś ikonek ktore NIE WPŁYWAJĄ na działanie programu

boze ludzie czemu wy sobie sami zycie komplikujecie
dlaczego ktos mnie teraz zmusza i zebym mial to na swoim komputerze i musial sie w to gapic?


@Kopytko1: O panie to jeszcze pikuś. Wiesz, że od kilkudziesięciu lat Paint ma w swojej palecie wszystkie kolory tęczy? Oni ideologię RGB255 wprowadzali od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

place ze ten soft nie małą kasę, i nie zgadzalem sie na zadne ideologie, na takie rzeczy jest miejsce na