Wpis z mikrobloga

jakby ktoś się zastanawiał, czy kupić #chinskiecuda od @GearBest_Polska to się zastanówcie.
kupiłem u nich taki oto sprzęt: https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_009195968752.html

okazało się, że wbrew temu co głosi opis, sprzęt nie potrafi się integrować z google home, co sami po jakimś czasie przyznali, oferując 80 USD zwrotu. opisu oczywiście nie zmieniono, ale walić to.

Poprosiłem o zwrot na kartę - nie da się, poprosiłem o przelew na konto #revolut - nie da się, daj nam paypal, to ci odamy. Podałem im dane do paypala...

I teraz co: wysłali mi screeny z jakimiś losowymi kwotami, numerami kart, których nigdy nie używałem z banku w którym nigdy nie miałem konta i mówią żebym się z tym bankiem kontaktował w sprawie zwrotu, bo oni jednak oddali na kartę xD

Jak ktoś mi zaproponuje #chargeback to też mogę się zaśmiać. #revolut nie może potwierdzić czy odkurzacz ma możliwość połączenia się z google home, czy nie. jakby miał #!$%@? kółko, to mogą pomóc, ale tak to się wal. no nic, takie czasy, że chargeback stał się produketem dla plebsu, od kiedy karty są powszechne, więc i jakość obsługi jest dla plebsu

więc podsumowując: nigdy więcej #gearbest, #aliexpress is my best friend
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henk: no nie widać alfawise w Google home.

To w sumie dziwne, bo gówno lampki bez problemu podłączyłem i są tam takie firmy krzaki, że też bym nie wpadł na to że się nie da
@hpiotrekh: możliwe, że jedna z tych platform krzaków umożliwia właśnie podłączenia alfawise, ale nie ma o tym w instrukcji, gearbest support wydumał, że się chyba nie da, a support alfawise - to właśnie jest definicja firmy krzak :D