Wpis z mikrobloga

@dziki_dziki: mam tylko nadzieję że czwórki dadzą. A najlepiej to trójki i czwórki ale przecież wtedy by musieli zdjąć jeden z miliona BR albo przezajebista Warzone Rumble ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sympatyczna_Kapibara: grałem shipment, na początku tempo mnie przygniatało ale później już było fajnie, jednak grabież lepsza.
@johnnyMetalowy: no czasami w tych emocjach celownik się rozjedzie, ale dopadłem drania to najważniejsze :D
@whst: uważam, że trzeba się trochę skradać, jak #!$%@? to robisz dużo hałasu i jesteś na wielu celownikach
@kuncfot: bazuka wiem, że wnerwia, ale nauczyłem się nią grać, żeby czyścić miejsce gdzie się desantuje oraz mścić się
uważam, że trzeba się trochę skradać, jak #!$%@? to robisz dużo hałasu i jesteś na wielu celownikach

@dziki_dziki: masz racje, ale czy to minus? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wole rashować i uczyć się szybciej gry i zabijania, nawet kosztem słabszych wyników na już
@whst: każdy lubi inny styl, mnie osobiście denerwują te przestoje tzn gułag albo ładowanie następnego meczu, i może się okazać, że w rundzie gracz minutę, a w menu spędzasz kilka minut, w grabieży nie ma tego bo jak zginiesz to za kilkanaście sekund lądujesz przeważnie tam gdzie zginąłeś i masz szansę się zemścić i z tej szansy często korzystam.
@ZnawczyniTematu: próbowałem grać mp7 ale za słabe były naboje, a karabin maszynowy za długo składa się do strzału albo za długo wyciąga po skoku ze spadochronu, więc najlepszy balans znalazłem z karabinem M4, ale pograłem też ostatnio GRAU i on też mi podchodzi, oba relatywnie celne jak się dobierze odpowiednie dodatki. Ze snajperek strzelam jak je znajdę na polu bitwy, nie biorę ich ze sobą bo używam atutów zimna krew, duch