Wpis z mikrobloga

@AzazelX: z tym, ze to faktycznie mogly byc boty - Trzaskowski nic nie pokazal tak samo jak Duda - wygranym Holownia, Witkowski, Kamysz, Bosak, Zoltek, Tajnalo w takiej kolejnosci
  • Odpowiedz
@serczi: Duda i Trzaskowski w sumie 92.2% glosow = 32 546 glosow w 27 minut od opublikowania ankiety i takim niskim wynikiem Holowni? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chance
  • Odpowiedz
@grubyjanek: @przeczki: @anisek: tvp info to propagandowa tuba, manipulują, bo im wyszło nie tak jak trzeba. A wynik spowodowany zapewne głosami wyborców Trzaskowskiego, którzy po prostu są za nim. Można głosującym zarzucać nieobiektywizm, ale nie dołączajcie się do szczucia tvp
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: co? XD sluchaj matematycznie niemozliwe jest, zeby to nie byla zaplanowana akcja :) I nie dolaczam sie, tylko wystarczy spojrzec na ilosc glosow w innych ankietach opublikowanych w tym samym czasie- wypomniecie ze prawdopodobnie maja racje z tymi botami nie jest dolaczaniem do szczucia :)
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: a czy ja mowie ze oni tego nie robia? Dlatego ja mowie ze oby dwie strony robia dokladnie to samo - Ty natomiast, ze jedna tak a o drugiej nie mozna mowic ze tez, wiec ustalmy czy przymykanie oka na ten sam problem w przypadku dwoch roznych osob jest okej?
  • Odpowiedz
@anisek: tu jest zasadniczy inny problem, taki że tvp info ufać po prostu nie można. Trzeba na każdym kroku mówić sprawdzam i większość to wierutne kłamstwa. Dla mnie nie ma równych stron w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: no ja uwazam dokladnie to samo o obu stronach -sledze te polityczne gowno na zimno od ponad 10 lat i oby dwie partie graja dokladnie ta sama gre - pis nie wygral tak nagle swojej pierwszej kadencji- ludzie byli wkur* na PO i PSL bo robili dokladnie to samo- przyznam Ci racje ze PiS to inny poziom teraz ale gdy PO znow wygra to zabawa sie wcale nie konczy
  • Odpowiedz
@anisek: ludzie mają w pamięci rządy po i teraz obecne pisu. Myślę, że parlamentarne mają szansę być nową jakością. Z tym, że z Dudą za prezydentem to dla mnie nierealne, Kaczyński już teraz ma problem z oddaniem tego stołka prezydenckiego.
  • Odpowiedz