Wpis z mikrobloga

Podejście drugie do letnich zapachów.

JAMES HEELEY SEL MARIN*

Odwzorowanie zapachu morza to jedno z najtrudniejszych zadań jakie stoją przed perfumiarzem. Wyrażenie słonej wody, ciepłego piasku, chłodnej bryzy i zielonej aury wydm to rzecz niemal niemożliwa do wykonania.
I tym razem Heeley pokazał, że potrafi dokonać niemożliwego. Łącząc esencję z alg morskich z nutą soli i lekkimi cytrusami, zrobił coś niesamowitego, bo Sel Marin naprawdę pachnie morzem.
Pachnie nim na każdym etapie i w każdej chwili. Poza tym fenomenalnie została skonstruowana baza tej kompozycji, gdzie zielony wetiwer przeplata się z ostrzejszą nutą drewna brzozowego.

James Heeley Sel Marin 5,4 zł/ml - do rozlania 70 ml

Fragrantica
Parfumo

LABORATORY PERFUMES GORSE*

Chrupiący i rześki cytrus z nutą kokosa i nutą kardamonu, ten elegancki zapach zabierze Cię na wakacje z kolcolistem w południowej Francji.

Notka twórców:
"Gdy byłem dzieckiem, moi rodzice jechali z nami nocą z Londynu do ich domu wakacyjnego w Prowansji w poobijanym Peugeocie 205. Po przyjeździe, po 13 godzinach jazdy, otwieraliśmy okna samochodu, żeby wpuścić poranne ciepło, usłyszeć chrzęst kamyków na podjeździe i wdychać kusząco świeży zapach mijających krzaków kolcolistów. Wakacje się zaczęły".

Laboratory Perfumes Gorse 3,4 zł/ml - do rozlania 70 ml

Fragrantica
Parfumo

Rozlewam od 5 ml.

Szkło: 3 zł
Mam dekanty z pojemnością: 5 ml, 10 ml, 30 ml, 50 ml

Przesyłki:
Paczkomat 13 zł
Kurier 16 zł

Płatność BLIK, Paypal, Przelew.

Proszę o deklarację jeśli chodzi o ilość ml w komentarzach. Resztę ustalimy na PW.
Z powodu trudniejszego dostępu do szkieł możliwe opóźnienie w wysyłce.

*Tekst tłumaczony ze strony sklepu lub marki.

Coś tam mam jeszcze innego do odlania. Lista na PW.

#perfumy #rozbiorka
Minishcap - Podejście drugie do letnich zapachów.

JAMES HEELEY SEL MARIN*

Odwzo...

źródło: comment_15924125873KvUU7scmDfPaUqHxO51iR.jpg

Pobierz
  • 14