Wpis z mikrobloga

O co w ogóle się tu w tej całej szopce rozchodzi? Jeśli ktoś się asymiluje z LGBT to ma w Polsce gorzej czy jak? Chyba nie bo trzeźwo myślący czlowiek nieprzynależacy do tej społeczności bedzie mial w dupie czy ktos jest homo czy hetero Osobiscie nie spotkałem sie z dyskrimancją takich osob w naszym kraju a wolność słowa należy sie kazdemu. To, ze ktos sie z tym całym cyrkiem nie zgadza i
  • Odpowiedz
@GigaChlop: ja tylko odpowiedziałem dlaczego mogą popełnić samobójstwo,Znęcanie się w jest plagą w polskich szkołach a sami nauczyciele przymykają na to oko i to właśnie odpowiednia edukacja,ochrona osób słabszych i tolerancyjność może w tym pomóc.Niestety wśród ludzi dalej zakorzenione są zwierzęce instynkty.
  • Odpowiedz
@Nosradamo: znęcanie się jest plaga w każdej szkole, wszędzie. Jedyne co można zrobić dla tych młodych lgbt to nie robienie z tego tematu numer jeden. Btw skoro dali się znęcać nad sobą i w końcu się zabili to znaczy ze byli słabi i prawdopodobnie nawet jakby nie okazywali swojej orientacji to byliby gnojeni. Ludzie są gnojeni bo są słabi, cała reszta to tylko pretekst. Zaufaj mi, miałem dużo czasu żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josedra52: polecam halo radio, mianowicie wczorajszą audycję Tomasza Kowalczuka o 21 gdzie był Bart Staszewski i tam wszystko opowiedział, audycja w filmach FB halo radia albo na ich podcastach
  • Odpowiedz
no i prezydent mu powiedział prawdę. Ktoś ma depresję.?! Jak myślisz? Co mu bardziej pomoże? Lekarz specjalista czy "równe prawa"


@skizo: na pewno pomoże mu brak gnojenia, poniżania i twierdzeń, że nie zasługuje na równe prawa.
  • Odpowiedz